Vampire Knight & Manga Forum

In order to fully enjoy the board and it's function, you can always log in or sign up to an account. Thank you...

Join the forum, it's quick and easy

Vampire Knight & Manga Forum

In order to fully enjoy the board and it's function, you can always log in or sign up to an account. Thank you...

Vampire Knight & Manga Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire Knight & Manga Forum

Α forum dedicated to Hino's Matsuri best-seller manga Vampire Knight and the manga we love

Gallery


Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty

Latest topics

» Do you trust Hino?
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeMon May 02, 2022 12:37 am by juliet

» Our Kaname is here!! Vampire Knight memories chapter 38
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeMon May 02, 2022 12:35 am by juliet

» Vampire knight Memories 38
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2022 4:18 am by juliet

» Where to Find Vampire Knight Memories Translation
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2022 1:29 am by juliet

» The Final Countdown
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeSat Apr 09, 2022 11:43 pm by juliet

» New VK Chapter is HERE!
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeWed Oct 11, 2017 7:42 am by lililovelilica

» Links for Other Vampire Knight Forums and Sites that you like and enjoy!!
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeSun Aug 21, 2016 7:25 pm by Saphira_K

» VK Memories CH 6!
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeThu Aug 18, 2016 6:13 pm by Saphira_K

» VK Memories
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeWed Jun 01, 2016 5:59 pm by Saphira_K

» New VK Chapter SPOILERS!
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2016 5:47 pm by Saphira_K

» New VK Bonus Ch!!
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeFri Dec 18, 2015 12:53 am by Saphira_K

» Translation of 'Fleeting Dreams'
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeWed Sep 09, 2015 2:20 am by Saphira_K

» Bunko Editions
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeWed Sep 09, 2015 2:18 am by Saphira_K

» New Vampire knight Extra
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeWed Sep 09, 2015 2:15 am by Saphira_K

» The Musical (Original and Revive)
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2015 2:40 am by Dreamiel

» NEW CHAPTER IN 2015?
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeMon Jun 01, 2015 12:16 am by Unknown00

» Newbie in the forum...
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeFri May 01, 2015 7:13 pm by aisan4494

» Who do you think Yuki loves more: Kaname or Zero?
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeFri May 01, 2015 7:09 pm by aisan4494

» Zeki or Yume?
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeFri May 01, 2015 7:04 pm by aisan4494

» So What will happen of Kaname?
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 I_icon_minitimeThu Mar 19, 2015 6:25 pm by matei alina

We and the Youtube

Poll

would you like to read a sequel of vk?or is hino thinking of writing one?
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Bar_left59%Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Bar_right 59% [ 24 ]
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Bar_left27%Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Bar_right 27% [ 11 ]
Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Bar_left15%Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Bar_right 15% [ 6 ]

Total Votes : 41

Friends


Terry Candy


5 posters

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by juliet Fri Nov 05, 2010 7:25 pm

    Η μεταφραση απο τους IEM εδώ

    Δυστυχώς για τον Νοεμβριο δεν θα υπάρχει VK, το επομενο τευχος θα είναι στις 24 Δεκεμβριου, ωστόσο αυτό το μήνα αισίως περιμένουμε το bonus chapter που θα κυκλοφορήσει...

    Παρακάτω αφήνουμε σχόλια και ερωτήσεις lol
    nuitetoile21
    nuitetoile21
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 726
    Join date : 2010-05-05
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by nuitetoile21 Fri Nov 05, 2010 7:35 pm

    ε να πω και εγω επιτελους αυτο που με προβληματισε! lol!
    τι ατακα ηταν αυτη του πατερα του aidou;;;; πως η γιουκι ειναι η μονη που μπορει να σταθει απεναντι στον καναμε;;;
    αν υποψιαστω οτι καναμε και γιουκι θα βρεθουν αντιμετωποι στο τελος, οπως λεει και η λιμπρα, θα πεθανωωωωωωω lol! lol!
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by juliet Fri Nov 05, 2010 7:38 pm

    Αυτη η ατάκα του μπαμπα Aidou είναι όντως περίεργη...

    Η δική μου ερμηνεία είναι οτι θεωρεί την Γιουκη την μοναδική που μπορεί να επηρεάσει τον Κάναμε (λόγω της αγαπης του για αυτήν) και απο εκεί και πέρα αναρωτιέται αν μπορεί να σταθεί απένταντι του και να τον σταματήσει εαν ο Καναμε πάει να κάνει κάτι ριψοκίνδυνο (είτε για τον εαυτό του είτε για τους αλλους. Δεν πιστεύω οτι το εννοεί σαν εχθροί αλλά σαν αυτό που ελεγε η Γιουκη σαν ίσοι -δηλαδή να τον σταματήσει άμα χρειαστεί σύμφωνα με τη δική της κρίση.

    Ναι σύμφωνα με τη δική μου ερμηνεία και εγω αναρωτιέμαι...
    nuitetoile21
    nuitetoile21
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 726
    Join date : 2010-05-05
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by nuitetoile21 Fri Nov 05, 2010 7:42 pm

    αχ δεν ξερω. αλλα πραγματικα δεν με πειραζει αυτη την στιγμη. χαιρομαι ακομα την νικη του τερρυ.μολις μου περασει θα αρχισω να ξανανησυχω για τον καναμε. lol! lol!
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by nina Sat Nov 13, 2010 12:43 pm

    nuitetoile21 wrote:αχ δεν ξερω. αλλα πραγματικα δεν με πειραζει αυτη την στιγμη. χαιρομαι ακομα την νικη του τερρυ.μολις μου περασει θα αρχισω να ξανανησυχω για τον καναμε. lol! lol!

    Χαχαχα αχταρμα τα εχετε κανει , δεν ξερω σε ποιο φορουμ βρισκομαι... :sFun_crazy3:

    Εγω επεσα κατω απο τα γελια (και τα κλαματα) απο την ατακα του Καναμε......"κι εγω που νομιζα οτι ηταν ζηλεια"

    Τι αλλο πρεπει να κανει αυτο το κακομοιρο το βαμπιρ για να συγκινηθει η αλλη μου λετε;;;
    Κι εγω περιμενα πως και πως να βγει η Γιουκι απο τον ληθαργο και να γινει της ....... @#$%@ αλλα τιποτα :[IMG]http://i9
    Παντως η συγκατοικηση τους ειναι τζιφος.......η μια ή κοιμαται συνεχεια ή τρεχει με την αρτεμις παραμασχαλα και ο αλλος ολο δουλειες εχει........ cryyyyyyy
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by juliet Sat Nov 13, 2010 12:59 pm

    nina wrote:
    Χαχαχα αχταρμα τα εχετε κανει , δεν ξερω σε ποιο φορουμ βρισκομαι... :sFun_crazy3:

    Εγω επεσα κατω απο τα γελια (και τα κλαματα) απο την ατακα του Καναμε......"κι εγω που νομιζα οτι ηταν ζηλεια"

    Τι αλλο πρεπει να κανει αυτο το κακομοιρο το βαμπιρ για να συγκινηθει η αλλη μου λετε;;;

    Xα, χα, χα, δίκιο εχεις αφού το πρωί μπερδεύτηκα και εγώ...η μετάφραση εχει λάθη σε πολλά σημεία ένα απο αυτά είναι και αυτό...θα τα μαζέψω και θα σας βάλω ποστ αργότερα, υπάρχουν επισημάνσεις που αρκετοι φανς ομιλούμενοι τη γιαπωνεζικοι εκαναν για αυτό το τευχος...

    Η ζήλεια της Γιουκη είναι ενα απο αυτά...

    Ο Κάναμε λέει: Το ήξερα πως θα ζήλευες αλλά δεν πίστευα οτι θα εφτανες τόσο μακριά (εννοεί που να σκεφτεις το θεμα του ονόματος...) γιατί όντως το σκέφτεται και όταν της λέει πως μπορεί να του αλλάξει το όνομα η Γιουκη αυθόρμητα απαντάει: Μα αυτό είναι το όνομα που διάλεξε και η μητέρα.... (όχι δεν με πειράζει...χαχχαχα)

    Και μετά εύλογο το κοκκίνισμα της Γιουκη και η ατακα της : Είναι αυτό ζήλεια; εκεί διαπιστώνει οτι ζηλέυει και κοκκινίζει...

    Αμα δε ζηλευε απλώς και μόνο δεν θα το σκεφτόταν καν το όνομα...
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by nina Sat Nov 13, 2010 1:41 pm

    Ok δωσε τις σωστες μεταφρασεις και θα παω να ξαναδιαβασω το κεφαλαιο!

    Μα τι γινεται παντου υπαρχει ενας δακτυλος.....Δεν φτανει που ξεροσταλιαζουμε για μια σκηνη.......να χανεται και στη μεταφραση... :Smilies_Angry_

    Παντως δεν εχω μεγαλες προσδοκιες απο την Χινο.......ο χρονος περναει και μαζι με το χρονο και η συγκατοικηση τους ανεκμεταλευτη :ZZZZZZZZZZZ:

    Αυτο που μου κανει ομως εντυπωση ειναι η δυσπιστια που εχουν οι hunters απεναντι στον Καναμε! Αντε ο Ζερο δικαιολογειται .....αλλα οι υπολοιποι; Δεν γνωριζουν τι εχει κανει ο Καναμε στο παρελθον για το ανθρωπινο ειδος;;; ή δεν εχουν πιστει ακομα απο το ξεκαθαρισμα που εκανε με την Σιζουκα και τον Ριντο;;;
    Οτι "εγκλημα" εχει κανει μεχρι τωρα ο Καναμε ηταν εναντιον του ειδος του, για να προστατεψει τους ανθρωπους!
    Δεν μπορω....με τρωει η αδικια ...... furious
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by juliet Sat Nov 13, 2010 8:01 pm

    nina wrote:
    Αυτο που μου κανει ομως εντυπωση ειναι η δυσπιστια που εχουν οι hunters απεναντι στον Καναμε! Αντε ο Ζερο δικαιολογειται .....αλλα οι υπολοιποι; Δεν γνωριζουν τι εχει κανει ο Καναμε στο παρελθον για το ανθρωπινο ειδος;;; ή δεν εχουν πιστει ακομα απο το ξεκαθαρισμα που εκανε με την Σιζουκα και τον Ριντο;;;
    Οτι "εγκλημα" εχει κανει μεχρι τωρα ο Καναμε ηταν εναντιον του ειδος του, για να προστατεψει τους ανθρωπους!
    Δεν μπορω....με τρωει η αδικια ...... furious

    Αν εννόείς με το γνωρίζουν "τι έχει κάνει ο Καναμε στο παρελθόν για το ανθρωπινο είδος" την εποχη του ως ancestor θα ελεγα οτι κανείς περαν της Σαρας και του Τακούμα, τωρα και της Γιουκη, δεν το γνωρίζει...πολύ φοβάμαι πως ουτε ο Cross, αν και η σχεση του με τη Yuuri ήταν στενή, δεν νομίζω οτι η Yuuri θα του ελεγε κάτι που θα αφορούσε τον Καναμε αποκλειστικά..κατά εκει με πάει η εντύπωση που έχω αποκομίσει..

    Μ, βασικά τα ίδια λεει και ο Cross στο προηγούμενο κεφάλαιο, αναρωτιεται τι γίνεται με τη Σαρα και γιατι εχει μεινει ανεξέλεκτη ενθυμούμενος την καταλυτική σταση του Καναμε στο παρελθόν εναντιον του Ridou και της Σιζούκα...

    Μαλλον ο Καναμε εχει κακομάθει τους hunters sSig_DOH και τωρα τους κακοφαίνεται που δεν ενεργεί άμεσα...αλλά πάντα έτσι είναι ο Καναμε..αφηνει τα πιονια να πάρουν θεσεις και μετά χτυπάει sSig_ban δεν συμφωνείς;
    Καπου μεσα στη σκακιερα του είναι και οι Χαναντάκι..καλοι, κακοι δεν ξέρω...ελπίζω να μάθουμε!!
    εγω εκπλησσομαι παλι που όλα απ' αυτόν τον περιμένουν..αυτοί τι δουλεία κάνουν θα ήθελα να ήξερα;

    Μόνο τον Αιντου συλλαμβανουν; γιατί οχι την ίδια τη Σάρα ή ακόμα καλύτερα τον Τακούμα που είναι τελείως μεσα στο κόλπο; και αν φοβούνται μην εκτεθούν, πολύ διπλωματικό να συλλαβουν τον Αιντου, θα εχουν βουηξει ακόμα και οι πέτρες....χαχχα...

    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by nina Sat Nov 13, 2010 8:31 pm

    Κατσε .... δεν ξερουν τιποτα απο αυτα που εχει κανει ο προγονος ή οτι ο προγονος ειναι ο Καναμε ή και τα δυο;;; Γιατι αν θυμαμαι καλα (εχει περασει και καιρος) σε προηγουμενο κεφαλαιο ο Ζερο κατι λεει για τα οπλα των κυνηγων...... ή τα εχω μπερδεψει τελειως!

    Και συμφωνω για την σταση του Καναμε......παντα ετσι κανει, αφηνει ολες τις πλευρες να κανουν τις κινησεις τους και στο τελος καθαριζει σαν γνησιος ηγετης sFun_hailbig

    Οσο για τον καημενο τον Aidou τι να πω ....παντα αυτος την πληρωνει την νυφη, ειτε απο τον Καναμε, ειτε τωρα απο τους κυνηγους! Το βρηκαν μικρο και βολικο και χτυπανε ολοι :fryingpan:

    Στη Σαρα και στον Τακουμα δεν νομιζω οτι μπορουσαν να κανουν τιποτα μεχρι τωρα, καθως αυτη η τρελη ακολουθουσε μεχρι τωρα τους κανονες.......τωρα νομιζω οτι την εκανε με τον γιατρο.
    Παντως τι πιστευεις......θα μας δωσει η Χινο πιο ιδιωτικες στιγμες μεταξυ Γιουκι-Καναμε; Γιατι απο οτι διαβασα στη μεταφραση....ο Καναμε λεει οτι δεν εκανε τιποτα παραπανω(σκηνικο με τα αλλαγμενα ρουχα), αλλα θα κανει στο μελλον;;;
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by juliet Sat Nov 13, 2010 8:43 pm

    Δεν ξερουν οτι ο Καναμε είναι ο πρόγονος, LOL, ωραία υπογραφή και εκεί και τώρα...χαχχα...

    Κοίτα μπορεί να τις υπονοήσει (τωρα πολλά... μην περιμενεις) . Ο Καναμε είπε οτι δεν της εκανε κάτι όταν της άλλαζε τα ρούχα αλλά αυτό σημαίνει οτι το σκέφτηκε...χαχχαχχα...

    και η Γιουκη το σκεφτεται στο τωρινό κεφάλαιο οτι ναι δεν εκανα τίποτα τόσο καιρό γιατί επρεπε να λύσω τα δικά μου πρόβλήματα....

    Νομίζω οτι σε αυτό το κεφαλαιο ο Καναμε και η Γιουκη ερχονται πολύ πιο κοντά και η Χινο είναι σαν να μας δίνει μία εξήγηση γιατί η σχέση τους δεν προχώρησε¨:

    1.Γιατί η Γιουκη αντιμετώπιζε τα δικά της προβλήματα και εκεί μεχρι τώρα συγκεντρωνόταν
    2. Γιατί ενα απο τα προβλήματα που αντιμετώπιζε ήταν οτι θεωρούσε τον εαυτό της κατώτερο απο τον Καναμε λόγω της απόστασης που προυπήρχε μεταξυ τους- τωρα πια σκεφτεται πως χρειάζεται να γίνει ισαξια του γιατί ο ίδιος της ανοιξε το δρόμο με όσα της έδειξε και την Αρτεμις και η ίδια επιθυμεί να γινει αυτο.
    3. Γιατι και απο την μεριά του Καναμε υπήρχαν αντιφάσεις λόγω του κρυμμενου του παρελθόντος αλλά και της ανησυχίας που ενιωθε οτι θα τον αφησει και αυτο τον καταπίεζε στο ρόλο του γλυκού Ονι-σαμα που είδαμε,

    Αυτό είναι πολύ καλό κεφαλαιο για Καναμε-Γιουκη, ολα αυτά τα ξεπερνούν και η Γιουκη ωριμάζει... γνωρίζοντας βαθύτερα ποιος είναι πια ο Καναμε...

    Νομίζω οτι και οι δυο το θέλουν αυτό...να προχωρήσουν, ενας λόγος που ο καναμε της αποκαλυψε την ταυτότητα του και ενας λόγος που η ίδια η Γιουκη εκφραζει την εντονη επιθυμία της για αυτόν και σκεφτεται αυτό το "δεν έκανα τιποτα παραπάνω" που της είπε και εκείνη μεχρι στιγμής δεν μπορούσε να ανταπεξέλθει...

    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by nina Sun Nov 14, 2010 12:07 am

    Αχ τι ωραια που τα περιγραφεις βρε Juliet.....χανονται τοσα βαθυτερα νοηματα στη μεταφραση. Για παραδειγμα, αυτο που λενε και οι δυο για καινουρια αρχη δεν το ειχα δωσει τοση βαρυτητα! Εχεις δικιο ομως, ο Καναμε τις αποκαλυψε τοσα πολλα, ξεπερασε ολους τους φοβους και τους ενδοιασμους του, με την ελπιδα να τον καταλαβει και να την φερει πιο κοντα του.

    Juliet wrote: Κοίτα μπορεί να τις υπονοήσει (τωρα πολλά... μην περιμενεις) . Ο Καναμε είπε οτι δεν της εκανε κάτι όταν της άλλαζε τα ρούχα αλλά αυτό σημαίνει οτι το σκέφτηκε...χαχχαχχα...

    Χαχα δεν ειχα και τρελες προσδοκιες, αλλα αυτο ενοουσα.....τουλαχιστον να υπονοησει οτι η σχεση τους περασε σε ενα αλλο επιπεδο! Θα μου πεις εδω περιμεναμε 66 κεφαλαια για να αποφασισει η Γιουκι να τον αποκαλεσει Καναμε και αυτο με τα δυσκολιας και εσυ ζητας εξελιξεις;;;; Θα ειναι κριμα ομως αν δεν το κανει γιατι εχει χτισει εναν απιστευτο χαρακτηρα στο προσωπο του Καναμε ...... τοσο υπαινιχτηκα ερωτικο με ενα παθος που υποβοσκει που δεν πρεπει να παει χαμενος! drawling
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by juliet Thu Nov 18, 2010 4:55 pm

    Θα ειναι κριμα ομως αν δεν το κανει γιατι εχει χτισει εναν απιστευτο χαρακτηρα στο προσωπο του Καναμε ...... τοσο υπαινιχτηκα ερωτικο με ενα παθος που υποβοσκει που δεν πρεπει να παει χαμενος! drawling [/quote]

    M, εχεις απόλυτο δικιο, γενικά εκτός την Γιουκη, η Χινο εχει δώσει απίστευτη δυναμική στον Καναμε και στο Ζερο...!! Ίσως παραπάνω απο οτι θα έπρεπε γιατί η Γιουκη κοντευει να εξαφανιστεί... Razz
    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by libra Thu Nov 18, 2010 7:05 pm

    juliet wrote:

    M, εχεις απόλυτο δικιο, γενικά εκτός την Γιουκη, η Χινο εχει δώσει απίστευτη δυναμική στον Καναμε και στο Ζερο...!! Ίσως παραπάνω απο οτι θα έπρεπε γιατί η Γιουκη κοντευει να εξαφανιστεί... Razz

    ποια είπαμε είναι η Γιούκι; sEm_oops :sFun_duh2: :sFun_duh2: :sFun_duh2:
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by nina Thu Nov 18, 2010 8:01 pm

    libra wrote:
    juliet wrote:

    M, εχεις απόλυτο δικιο, γενικά εκτός την Γιουκη, η Χινο εχει δώσει απίστευτη δυναμική στον Καναμε και στο Ζερο...!! Ίσως παραπάνω απο οτι θα έπρεπε γιατί η Γιουκη κοντευει να εξαφανιστεί... Razz

    ποια είπαμε είναι η Γιούκι; sEm_oops :sFun_duh2: :sFun_duh2: :sFun_duh2:


    lol! Μια παρμενη που της λεει αυτο το θεικο πλασμα ...... I love you.....I want to be my lover drawling drawling drawling και αυτη τον κοιταει οπως η αγελαδα το τρενο λεγοντας....... O N I S A M A !!!! :capblue: :fightingvehicl :machineguns:

    Τωρα σου θυμιζει κατι ;;;;
    Παω να συνεχισω τη μελετη των βαμπιρ για τριτη φορα και θα επανελθω με τα νευρα ζαρτιερες και πολλες αποριες
    confused confused confused
    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by libra Thu Nov 18, 2010 8:09 pm

    nina wrote:
    lol! Μια παρμενη που της λεει αυτο το θεικο πλασμα ...... I love you.....I want to be my lover drawling drawling drawling και αυτη τον κοιταει οπως η αγελαδα το τρενο λεγοντας....... O N I S A M A !!!! :capblue: :fightingvehicl :machineguns:
    Τωρα σου θυμιζει κατι ;;;;

    ....
    ....
    μπαααααα
    μάλλον έχει γίνει drop όλο το πακέτο yuki lol! lol! lol! lol!
    ariel
    ariel
    Pureblood Vampire
    Pureblood Vampire


    Posts : 487
    Join date : 2010-07-06
    Warning ZoneVampire Knight Κεφαλαιο 66 Dropsoa

    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by ariel Mon Dec 20, 2010 4:15 pm

    libra wrote:
    nina wrote:
    lol! Μια παρμενη που της λεει αυτο το θεικο πλασμα ...... I love you.....I want to be my lover drawling drawling drawling και αυτη τον κοιταει οπως η αγελαδα το τρενο λεγοντας....... O N I S A M A !!!! :capblue: :fightingvehicl :machineguns:
    Τωρα σου θυμιζει κατι ;;;;

    ....
    ....
    μπαααααα
    μάλλον έχει γίνει drop όλο το πακέτο yuki lol! lol! lol! lol!

    χαχαχαχα, γιατι βρε μου κακοχαρακτιρίζεται το κορίτσι;;;; τώρα που πήρε μπροστά και ζητάει καινούργια αρχή; Που σε όλο το κεφάλαιο ήταν κοκκινη σαν ντομάτα, που (αμην πια!) αρχισε να σκέφτεται οτι κάτι "παραπάνω " θέλει απο αυτήν ο Καναμε;
    Δεν θα περάσουν οι γιορτές, θα περάσουν!! Να βγει το καινούργιο τευχος, να δουμε καμια συγκλονιστικη εξέλιξη... Φαντάζομαι μετα τις διακοπές, η Χινο θα είναι φορτσάτη. Θα έχει αραγε διαλογο μεταξυ Σαρας και μπαμπα Αιντο;; Ομολογώ οτι με τα ερωτικα, εχω εφησυχάσει, προς το παρόν. Καναμε και Γιουκι, καλα τα πάνε και Ζερο το εριξε στις τραγουδιάρες για να "ξεδώσει". Το ενδιφέρον μου είναι στραμένο περισσότερο στο πως θα εξελιχθει ο πόλεμος Σαρας- καναμε και vampires - ανθρώπων.... είδομεν....

    Sponsored content


    Vampire Knight Κεφαλαιο 66 Empty Re: Vampire Knight Κεφαλαιο 66

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 1:00 pm