Vampire Knight & Manga Forum

In order to fully enjoy the board and it's function, you can always log in or sign up to an account. Thank you...

Join the forum, it's quick and easy

Vampire Knight & Manga Forum

In order to fully enjoy the board and it's function, you can always log in or sign up to an account. Thank you...

Vampire Knight & Manga Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire Knight & Manga Forum

Α forum dedicated to Hino's Matsuri best-seller manga Vampire Knight and the manga we love

Gallery


κεφάλαιο 69 Empty

Latest topics

» Do you trust Hino?
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeMon May 02, 2022 12:37 am by juliet

» Our Kaname is here!! Vampire Knight memories chapter 38
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeMon May 02, 2022 12:35 am by juliet

» Vampire knight Memories 38
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2022 4:18 am by juliet

» Where to Find Vampire Knight Memories Translation
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2022 1:29 am by juliet

» The Final Countdown
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeSat Apr 09, 2022 11:43 pm by juliet

» New VK Chapter is HERE!
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeWed Oct 11, 2017 7:42 am by lililovelilica

» Links for Other Vampire Knight Forums and Sites that you like and enjoy!!
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeSun Aug 21, 2016 7:25 pm by Saphira_K

» VK Memories CH 6!
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeThu Aug 18, 2016 6:13 pm by Saphira_K

» VK Memories
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeWed Jun 01, 2016 5:59 pm by Saphira_K

» New VK Chapter SPOILERS!
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2016 5:47 pm by Saphira_K

» New VK Bonus Ch!!
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeFri Dec 18, 2015 12:53 am by Saphira_K

» Translation of 'Fleeting Dreams'
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeWed Sep 09, 2015 2:20 am by Saphira_K

» Bunko Editions
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeWed Sep 09, 2015 2:18 am by Saphira_K

» New Vampire knight Extra
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeWed Sep 09, 2015 2:15 am by Saphira_K

» The Musical (Original and Revive)
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2015 2:40 am by Dreamiel

» NEW CHAPTER IN 2015?
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeMon Jun 01, 2015 12:16 am by Unknown00

» Newbie in the forum...
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeFri May 01, 2015 7:13 pm by aisan4494

» Who do you think Yuki loves more: Kaname or Zero?
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeFri May 01, 2015 7:09 pm by aisan4494

» Zeki or Yume?
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeFri May 01, 2015 7:04 pm by aisan4494

» So What will happen of Kaname?
κεφάλαιο 69 I_icon_minitimeThu Mar 19, 2015 6:25 pm by matei alina

We and the Youtube

Poll

would you like to read a sequel of vk?or is hino thinking of writing one?
κεφάλαιο 69 Bar_left59%κεφάλαιο 69 Bar_right 59% [ 24 ]
κεφάλαιο 69 Bar_left27%κεφάλαιο 69 Bar_right 27% [ 11 ]
κεφάλαιο 69 Bar_left15%κεφάλαιο 69 Bar_right 15% [ 6 ]

Total Votes : 41

Friends


Terry Candy


+2
nina
libra
6 posters

    κεφάλαιο 69

    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty κεφάλαιο 69

    Post by libra Thu Feb 24, 2011 7:38 pm

    τα λέω στα ελληνικά για να μην έχουμε Zekiκές εξάρσεις εδώ μέσα και κλειδώσει το φόρουμ η juli lol! lol! lol!

    Σκαν 4... με το που διαισθάνεται ο Ζέρο τη Γιούκι πιάνει αμέσως τον λαιμό του... sFun_banghead2 θα μας πεθάνει η Χίνο!!!!!

    Και επιτέλους έχουμε τη Γιούκι να φαίρεται σαν pureblood. Όχι βέβαια όταν πέφτει στα γόνατα του Άιντου, αλλά όταν διαβάζει τις σκέψεις του παιδιού... (φοβερή η σκηνή με τα σπαθιά... I LOVED IT)...

    Πολύ σούπερ ήρωας όμως ο Ζέρο και θα τις φάω τις κοτσίδες μου, αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία... άστον να κουνιέται τώρα που λείπει ο Θεός, γιατί όταν επιστρέψει στο προσκήνιο θα σαρώσει τα πάντα και θα τον ισοπεδώσει τον hunter

    sFun_hailbig sFun_hailbig sFun_hailbig sFun_hailbig
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by nina Thu Feb 24, 2011 8:01 pm

    Χαχα lib κι εγω εγραφα ενα ποστ στα αγγλικα, αλλα κατσε να τα πουμε πρωτα εδω!!!

    Παντως πολυ cool ο Ζερο θα λιωσουν τα Ζεκακια ... Razz Razz Να σου πω την αληθεια τον λυπηθηκα ... μολις αισθανθηκε/ειδε την Γιουκι επιασε αμεσως τον λαιμο του ... λιωνει κι αυτος ο καημενος :|

    Κατι ομως φαινεται να του συνεβει ή τουλαχιστον αυτο θελει να πιστεψουμε η Χινο ...

    Το προσεξες οτι μολις η Γιουκι ακουμπησε την μικρη αυτη επανηλθε και αρχισε να κλαιει?? Οντως η Γιουκι φερεται σαν PB ... πολυ γουσταρω!!!
    Και το πανελ με την hooded woman? Εχω την αισθηση οτι η Γιουκι ειδε το οραμα της μολις μπηκε στο HA γιατι εκει βρισκεται το mother metal που ελεγε ο Ζερο στον Χαναμπουσα σε προηγουμενο κεφαλαιο ... confused

    Και η σκηνη με τον Χαναμπουσα ομως ... αχ σπαραξα .. ποναει η ψυχη μου μολις τον βλεπω Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

    Α! και εντυπωση μου εκανε εκεινο το συμβουλιο των βαμπιρ ... λες να ειναι απομειναρια απο την γερουσια?

    Που ειναι ο Καναμε οεο??? cryyyyyyy cryyyyyyy cryyyyyyy
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by juliet Thu Feb 24, 2011 10:59 pm

    Xα, χα, είστε απίστευτες..καλά ο παραδεισος των ζερικών τo τευχoς αν και εδω που τα λέμε ουτε για αυτούς είχε και πολύ..λίγο τον εδειξε..καλά θα μου πεις τωρα θα κανουμε δεησεις sFun_hailbig για να δουμε Καναμε γιατι φανταζομαι και στο επομενο η Γιουκη θα ειναι με τους hunters.

    Τι να κάνει αραγε αυτή η ψυχη; LOL

    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by libra Fri Feb 25, 2011 6:10 am

    αχ ναι... ο Αιντούκος είναι όλα τα λεφτά...
    Κορίτσια, νομίζω ότι αν η Γιούκι και ο Άιντο έμειναν πιστοί στον Κάναμε, εμείς δεν θα πρέπει να ανησυχούμε. Όλα θα βρουν τον δρόμο τους...

    Τι μαρτύριο της σταγόνας κι αυτό!!!! Ελπίζω μόνο να μάθουμε και 5 κουβέντες παραπάνω γιατί το προηγούμενο κεφάλαιο ήταν μεγάλη απογοήτευση από την πλευρά της πλοκής... δεν τσούλισε καθόλου...

    Για να δούμε αυτό...

    Και μα επιτέλους... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΝΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ????? sFun_banghead2 sFun_banghead2 sFun_banghead2
    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by libra Fri Feb 25, 2011 9:03 am

    *31*
    I still want vampires and humans to get along

    Kaien: ...Sure
    then go

    Touga: Hey...
    I will definitely go after you Kaname
    so for now
    I have to get on to what I have to do---------

    affraid cryyyyyyy cryyyyyyy cryyyyyyy cryyyyyyy cryyyyyyy cryyyyyyy cryyyyyyy cryyyyyyy cryyyyyyy
    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by libra Fri Feb 25, 2011 9:31 am

    Noble vampire 1: I can't find a reason for Kaname sama to kill Nagamichi Aidou-dono
    rofl rofl rofl rofl rofl όνομα κι αυτό... έλεος !!!


    Noble vampire 2: Has he gone raving mad like Rido-sama...
    :sFun_bangdesk. affraid

    καλά η Γιούκι πάει να κυνηγήσει αυτόν που ξέφυγε από τον Ζέρο (αλήθεια-γιατί του ξέφυγε; του πήρε τα μυαλά η μιρκή ή τρέχει κάτι άλλο;;;;; ); Θα του φάει και τη δουλειά τώρα ??? rofl rofl rofl
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by juliet Fri Feb 25, 2011 9:55 am

    Noble vampire 1: I can't find a reason for Kaname sama to kill Nagamichi Aidou-dono


    όνομα κι αυτό... έλεος !!!

    Χα, χα, δεν το είχα προσεξει και μόλις του διαβασα δυνατά πέθανα στα γέλια
    rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl

    Δεν υπάρχει, πολύ γιαπωνεζικο δεν είναι πάντως; πως λεμε ναγκασάκι; ναγκαμικι...λιγο ακόμα ήθελε...

    καλά η Γιούκι πάει να κυνηγήσει αυτόν που ξέφυγε από τον Ζέρο (αλήθεια-γιατί του ξέφυγε; του πήρε τα μυαλά η μιρκή ή τρέχει κάτι άλλο;;;;; ); Θα του φάει και τη δουλειά τώρα ???

    rofl rofl rofl rofl Αυτο να δω...

    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by libra Fri Feb 25, 2011 9:58 am

    sFun_hailbig rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
    δεν υπάρχει!!!!!!
    ο τρεις φέτες κοιλιακούς, ο άντρας, ο κυνηγός rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
    έχω λιώσει rofl rofl rofl rofl rofl rofl

    άντε στις ντουζιέρες αυτός και στα πατώματα περιμένοντας τον Κουράν εμείς!!!
    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by libra Fri Feb 25, 2011 11:42 am

    και συνεχίζοντας το παραλήρημα (ξέρω, μόνη μου μιλάω, αλλά συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες), μια χαρά την είχε ο Κάναμε κλειδωμένη ένα χρόνο μέσα...
    Με το που αποφάσισε να την πάει στην δεξίωση τσουπ ο Ζέρο μπροστά μας.
    Με το που της δείνει το Άρτεμις, τσουπ πάνω στον Ζέρο πέφτει.
    Με το που πάει να βρει τον Κάναμε, την μπουζουριάζουν στο HA, πάλι ο ψηλός μπροστά μας...
    3 φορές βγήκε από το σπίτι και τις τρεις για να πέσει μούρη με μούρη με τον 3 φέτες κοιλιακούς, άντρα, κυνηγό
    Spoiler:
    λες και άλλοι άνθρωποι (βρυκόλακες, κυνηγοί κλπ), δεν υπάρχουν στον πλανήτη VK. Μωρέ καλά την είχε κλειδαμπαρωμένη την μικρή ο δικός μας... Σε μπουντρούμι έπρεπε να την ρίξει να ησυχάσουμε :suspect:
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by juliet Fri Feb 25, 2011 12:24 pm

    libra wrote:και συνεχίζοντας το παραλήρημα (ξέρω, μόνη μου μιλάω, αλλά συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες), μια χαρά την είχε ο Κάναμε κλειδωμένη ένα χρόνο μέσα...
    Με το που αποφάσισε να την πάει στην δεξίωση τσουπ ο Ζέρο μπροστά μας.
    Με το που της δείνει το Άρτεμις, τσουπ πάνω στον Ζέρο πέφτει.
    Με το που πάει να βρει τον Κάναμε, την μπουζουριάζουν στο HA, πάλι ο ψηλός μπροστά μας...
    3 φορές βγήκε από το σπίτι και τις τρεις για να πέσει μούρη με μούρη με τον 3 φέτες κοιλιακούς, άντρα, κυνηγό
    Spoiler:
    λες και άλλοι άνθρωποι (βρυκόλακες, κυνηγοί κλπ), δεν υπάρχουν στον πλανήτη VK. Μωρέ καλά την είχε κλειδαμπαρωμένη την μικρή ο δικός μας... Σε μπουντρούμι έπρεπε να την ρίξει να ησυχάσουμε :suspect:

    Mην ανησυχείς...συμπασχω στο παραμιλητό...

    lol! lol! lol!

    Τωρα στο επόμενο chapter ο αντρας κυνηγός θα διαβει στην ακρη να ερθει η μικρά που του έφαγε τη δουλειά και αυτουνού και του Μεγάλου... rofl rofl rofl
    συγγνωμη αλλά δεν μπορώ απο τραγωδία το εχω ρίξει στην κωμωδία με αυτά που διαβαζω...

    Καλά ο Κουραν την είχε κλειδωμένη αλλά τώρα αποκεινύεται οτι της μάθαινε φτερουγοπετάξιμο, πολεμικές τεχνες (αι-χασου παλιοβαμπιράκι), κεφαλομαντεία... (α χαχα τι βλέπω παλι...ο Ζερο εχασε το βαμπιρ, εχασε το βαμπιρ...λαλα), διπλωματικές ικανότητες (καλά δεν ξαναφτιαχνουμε μια night-class, που είναι το δύσκολο; Τι; δεν γινεται; καλά πολύ με νοιαζει αλλου ήθελα να καταλήξω..) και της εδωσε και το Ζερο μαγνήτη...

    Τωρα ο Ζερο μαγνήτης (που δεν είναι ψηλός σε παρακαλώ...είναι 1.81 και ο Καναμε 1.84 rofl rofl ) να δουμε πόσα τευχη θα κρατήσει; 5-6; να τη βγαλουμε τη χρονιά και φετος.

    lol! lol! lol!
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by nina Fri Feb 25, 2011 12:27 pm

    rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
    3 φετες κοιλιακους αντρας ... και παρε και τα σκουπιδια φευγοντας!!!!! lol! lol! lol! ROFLMAO rofl rofl rofl

    Με πεθανατε πρωινιατικα lol!

    Εγω παλι εχω κολλησει στο "chase down Kaname" :fryingpan: :fryingpan: :fryingpan: :fightingvehicl
    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by libra Fri Feb 25, 2011 12:47 pm

    Νίνα Πες τα - πες τα...

    Δεν κοιτάνε να μαζέψουν τον κοντό (1,81 κοντός;;; χμ!!! ας μην το ακούσει αυτό ο άντρας μου, θα με χωρήσει), ο Κουράν τους πείραξε...

    Αφού στο τέλος θα τους διπλαρώσει και θα τους πείσει ότι είναι αθώος και τα έκανε όλα για το ευρύτερο καλό το παλικάρι. 10.000 έτη διπλωματία τι την μαθαίναμε; Για να ρίξουμε τη Γιούκι στο κρεβάτι; lol! lol! lol!
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by nina Fri Feb 25, 2011 12:52 pm

    juliet wrote:
    lol! lol! lol!

    Τωρα στο επόμενο chapter ο αντρας κυνηγός θα διαβει στην ακρη να ερθει η μικρά που του έφαγε τη δουλειά και αυτουνού και του Μεγάλου... rofl rofl rofl
    συγγνωμη αλλά δεν μπορώ απο τραγωδία το εχω ρίξει στην κωμωδία με αυτά που διαβαζω...

    Καλά ο Κουραν την είχε κλειδωμένη αλλά τώρα αποκεινύεται οτι της μάθαινε φτερουγοπετάξιμο, πολεμικές τεχνες (αι-χασου παλιοβαμπιράκι), κεφαλομαντεία... (α χαχα τι βλέπω παλι...ο Ζερο εχασε το βαμπιρ, εχασε το βαμπιρ...λαλα), διπλωματικές ικανότητες (καλά δεν ξαναφτιαχνουμε μια night-class, που είναι το δύσκολο; Τι; δεν γινεται; καλά πολύ με νοιαζει αλλου ήθελα να καταλήξω..) και της εδωσε και το Ζερο μαγνήτη...

    Τωρα ο Ζερο μαγνήτης (που δεν είναι ψηλός σε παρακαλώ...είναι 1.81 και ο Καναμε 1.84 rofl rofl ) να δουμε πόσα τευχη θα κρατήσει; 5-6; να τη βγαλουμε τη χρονιά και φετος.

    lol! lol! lol!

    rofl rofl rofl rofl rofl Καλα ζωγραφιζεις παλι sFun_hailbig

    Ετσι και υποψιαστω οτι θα κανουμε κανα 5αμηνο να δουμε Καναμε ... θα μπεθανωωωωωω sFun_crazybat sFun_transform

    Αλλη τρελη ιδεα που μου κολλησε ... λετε τα υπολοιπα απο το παρελθον του Καναμε να τα μαθουμε απο την Γιουκι?
    Στον 1ο κυκλο ειδαμε την ιστορια του Ζερο ...
    Στον 2ο μαθαμε καποια πραγματα απο το παρελθον του Καναμε, μεχρι την στιγμη που εμφανιστηκε η Γιουκι στο παρελθον του και παρενεβει δινοντας το ονομα Αρτεμις στο οπλο ... Τωρα φαινεται οτι η Χινο θελει να στρεψει τα φωτα στην Γιουκι ...
    Αν η Γιουκι ειναι οντως θυμωμενη και απογοητευμενη απο τον Καναμε (μεταξυ αλλων και γιατι την αφησε σιξυλη χωρις παραμυθακι!)και αρχισει το πιτσι πιτσι με τον 3φετο ΑΝΤΡΑ .... και μετα μπαμ αρχισει να εχει φλασιες απο την προηγουμενη ζωη της, στην οποια ειχε οδηγησει τον Καναμε σε απογνωση ???

    Παντως φαινεται οτι ο αποκεφαλισμος του Αιντου ειναι το κλειδι για τα σχεδια και τις προθεσεις του Καναμε ... φαινεται οτι η Χινο δινει πολυ μεγαλη εμφαση σε αυτο και προσπαθει να παρουσιασει την πραξη τελειως αδικαιολογητη, για να μας αφησει με τα σαγονια στο πατωμα οταν δεησει να αποκαλυψει το μυστηριο ... affraid affraid affraid
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by juliet Fri Feb 25, 2011 1:04 pm

    nina wrote: Νίνα Πες τα - πες τα...

    Δεν κοιτάνε να μαζέψουν τον κοντό (1,81 κοντός;;; χμ!!! ας μην το ακούσει αυτό ο άντρας μου, θα με χωρήσει), ο Κουράν τους πείραξε...

    Αφού στο τέλος θα τους διπλαρώσει και θα τους πείσει ότι είναι αθώος και τα έκανε όλα για το ευρύτερο καλό το παλικάρι. 10.000 έτη διπλωματία τι την μαθαίναμε; Για να ρίξουμε τη Γιούκι στο κρεβάτι;

    Ειμαι στα πατώματα με τον κοντό..ε μα να αποδίδουμε τα καισαρι..ειπαμε τρεις φετες κοιλιακοί και άντρας χασουροκυνηγός...αλλά απο ύψος...δεν το έχουμε.. rofl rofl rofl rofl

    (καλά θα τρελάνουμε κόσμο σήμερα)... lol!

    Ορίστε κατάσταση να παει η Γιουκη κοριτσάκι πραγμα να σωσει τον κοντό...τι αλλο θα ακούσω; και μετα θέλει να σκοτώσει και τους purebloods? που πας βρε χασουρι αντρα με τρεις φετες κοιλιακούς και άπιαστα βαμπιρια; ποιος θα σε πάρει στα σοβαρά;

    @ Νινα μην ανησυχείς, τωρα είναι η σειρα της Γιουκη να αναλαβει την κατάσταση στα χέρια της. Ήδη εφαγε τη δουλειά του Κουραν (αστο Καναμε κάτσε εκει που είσαι)...τωρα παει για το Ζερο..αυριο θα πεταξει τον Κρος απο το αρχηγείο...

    Ο μόνος που εχει πιθανότητες επιβίωσης κοντά της είναι ο Αιντου sFun_thbpbpthpt που ακόμα και τώρα δεν πτοείται...

    Απο τον Καναμε δεν νομίζω να θυμηθεί τίποτα αλλά τώρα στη συνέχεια μαλλον μπορεί να θυμηθεί τις επιδόσεις του Ζερο στο δάγκωμα...

    Ελπιζω ο Καναμε να περνάει καλά στο δάσος...παρεα με τους φίλους του τους rendeer ευτυχως που είναι απο κοντά η Ρουκα και θα εχει μια παρηγορια...τις δύσκολες ώρες. rofl rofl



    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by libra Fri Feb 25, 2011 1:10 pm

    Λες juls να έχουμε αλλαξο-δαγκώματα στα κυνηγητά...
    Η δικιά μας έχει υποσχεθεί ότι δεν θα πιει το είμαι του Ζέρο... για να δούμε...

    Το υποκατάστατο Ρούκα τι μου το θύμησες; Χωρίς να μου έχει κάνει κάτι το κοριτσάκι (αντιθέτως μάλιστα), το έχω πάρει με στραβό μάτι και το έχω σε κατηγορία chipie. Ξέρω ότι την αδικώ, αλλά μου έκατσε στραβά...

    Παρατήρηση: Τα πρώτα μηνύματα κάθε φορά μετά τα raws είναι τελείως ασυνάρτητα και αλλού γι'αλλού... το έχεις προσέξει; :sFun_crazy3: sFun_crazybat
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by nina Fri Feb 25, 2011 1:13 pm

    juliet wrote:
    nina wrote: Νίνα Πες τα - πες τα...

    Δεν κοιτάνε να μαζέψουν τον κοντό (1,81 κοντός;;; χμ!!! ας μην το ακούσει αυτό ο άντρας μου, θα με χωρήσει), ο Κουράν τους πείραξε...

    Αφού στο τέλος θα τους διπλαρώσει και θα τους πείσει ότι είναι αθώος και τα έκανε όλα για το ευρύτερο καλό το παλικάρι. 10.000 έτη διπλωματία τι την μαθαίναμε; Για να ρίξουμε τη Γιούκι στο κρεβάτι;

    Ειμαι στα πατώματα με τον κοντό..ε μα να αποδίδουμε τα καισαρι..ειπαμε τρεις φετες κοιλιακοί και άντρας χασουροκυνηγός...αλλά απο ύψος...δεν το έχουμε.. rofl rofl rofl rofl

    (καλά θα τρελάνουμε κόσμο σήμερα)... lol!

    Ορίστε κατάσταση να παει η Γιουκη κοριτσάκι πραγμα να σωσει τον κοντό...τι αλλο θα ακούσω; και μετα θέλει να σκοτώσει και τους purebloods? που πας βρε χασουρι αντρα με τρεις φετες κοιλιακούς και άπιαστα βαμπιρια; ποιος θα σε πάρει στα σοβαρά;

    rofl rofl rofl rofl O κοντος με την γραβατα ... στο εξωφυλλο lol!

    Αλλα εχει πολυ καλο butt ο ατιμος lol! Μη μου πεις τωρα οτι ειναι κοντοκ@λης ... rofl rofl rofl

    juliet wrote:@ Νινα μην ανησυχείς, τωρα είναι η σειρα της Γιουκη να αναλαβει την κατάσταση στα χέρια της. Ήδη εφαγε τη δουλειά του Κουραν (αστο Καναμε κάτσε εκει που είσαι)...τωρα παει για το Ζερο..αυριο θα πεταξει τον Κρος απο το αρχηγείο...

    Ο μόνος που εχει πιθανότητες επιβίωσης κοντά της είναι ο Αιντου sFun_thbpbpthpt που ακόμα και τώρα δεν πτοείται...

    Απο τον Καναμε δεν νομίζω να θυμηθεί τίποτα αλλά τώρα στη συνέχεια μαλλον μπορεί να θυμηθεί τις επιδόσεις του Ζερο στο δάγκωμα...

    Ελπιζω ο Καναμε να περνάει καλά στο δάσος...παρεα με τους φίλους του τους rendeer ευτυχως που είναι απο κοντά η Ρουκα και θα εχει μια παρηγορια...τις δύσκολες ώρες. rofl rofl

    rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer rendeer
    explosive explosive explosive :fightingvehicl :fightingvehicl :fightingvehicl Θα την πνιξω την σκροφιτσα αν μας την κανει γυριστη ... sFun_banghead2
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by juliet Fri Feb 25, 2011 1:19 pm

    Ntan...οχι και ιδιαίτερα να σου πω την αλήθεια...χαχχχα (για τα μηνυματα) αλλά γενικά είμαστε ολοι σε μία συγχυση...


    Για να δούμε συναντηση..είμαι περίεργη παντως απο το Ζερο περιμένω γοερή αντίσταση (ο Κουραν πως άντεξε τόσα χρόνια;) και απο τη Γιουκη να μιλάει πάλι για τον άντρα της -αδελφό-προπάππου της που είναι στα ξένα...χαχχα
    δεν μπορω να σοβαρευτώ σημερα αν το εχετε καταλάβει...


    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by libra Fri Feb 25, 2011 1:24 pm

    Ο Ζέρο θα αντισταθεί;;;; rofl rofl rofl rofl
    Εδώ με το που τη σκέφτεται πιάνει τον λαιμό μου και ξεσηκώνονται οι σταύλοι... άντε να την έχει σε καμιά δύσκολη φάση... πχ να τον τραυματήσει η Χίνο πάνω στον τσαμπουκά και να δεις για πότε θα είναι στα πατώματα πίσω από το βρακί της Γιούκι ο ...κοντός!!!
    ariel
    ariel
    Pureblood Vampire
    Pureblood Vampire


    Posts : 487
    Join date : 2010-07-06
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by ariel Fri Feb 25, 2011 4:48 pm

    sSig_hi κοριτσάκια χίλια ευχαριστω που ανεβάσετε raws και μετάφραση!!!! :[url=http://ww

    Εμένα πάλι, πολύ μου άρεσε το κεφάλαιο!!!! Ο Κρος είναι ο χαζομπαμπας που όλοι ξέραμε. Η Γιουκι είναι γλυκήτατη με τον Αιντου και το σημαντικότερο, και οι δύο παραμένουν πιστοι στον Κάναμε. Ο Κάναμε άφαντος μεν, αλλα ολοι γυρω του γυρίζουν. Η Γιουκι, γίνετε Κουραν!! Το γουστάρω τρελά που η νέα, αρχίζει να ξυπνάει και να ενηληκιώνεται... Αλήθεια, είναι πια 18 η Γιουκι; Λέτε να ενεργοποιει δυνάμεις με την ενηληκιώση;
    Θα ήθελα στο επόμενο κεφάλαιο να δω Γιιουκι, Γιουκι και Γιουκι! Θέλω να γίνει το επόμενο ισχυρο θυληκο του μανγκα και η τελικη συγκρουση να είναι μεταξυ Σαρας και Γιουκι! (ναι με έχει πιάσει το φεμεινιστικο μου σημερα!) Γιατι η Γιουκινα μην γίνει ισχυρη φυσιογνωμία εξάλλου; Η μανα της ήταν ηγέτης και οραματηστρια, οχι ο Χαρουκα. Αν βάλουμε στη λιστα την προγονο και τη Σάρα, οι PB's εχουν να δείξουν αξιοθαυμαστες γυναίκες. Κάτι τέτοιο θέλω και για τη μικρη. Αντε να δούμε..τί αλλο μας επιφυλάσει η Χινο.
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by nina Fri Feb 25, 2011 6:40 pm

    Μμμμ νομιζω οτι οι περισσοτεροι συμφωνουμε οτι προς τα εκει το παει η Χινο, σε μια δυνατη Γιουκι ... θελει ισως να αναγνωριστει απ ολους βαμπιρ & κυνηγους οτι η θεση της πριγκιπισσας Κουραν της αξιζει για τις ικανοτητες της και οχι κληρονομικου δικαιου.

    Αυτη η ιδεα μου αρεσει πολυ γιατι θελω κι εγω μια Γιουκι ανταξια του Καναμε ❤ ... παντα πισω απο εναν μεγαλο αντρα υπαρχει μια ικανη γυναικα!

    Αλλη ιδεα που μου καρφωθηκε ... Razz Razz Razz

    Κι αν το βαμπιρ που κυνηγαει ο Ζερο και μαλλον και η Γιουκι στην συνεχεια, ειναι το δολωμα της Σαρα? Μετα τον Καναμε ... το καλυτερο δολωμα για να τραβηξει στον ιστο της την Γιουκι ειναι ο Ζερο ...

    Ααααα δεν μου φτανει μονο το επομενο .... θελω αλλα 10 κεφαλαια για να ικανοποιηθω sSig_busted
    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by libra Fri Feb 25, 2011 10:54 pm

    ξαναβλέποντας τα raws μου φαίνεται ότι ο Ζερο τρώει κάποια φρίκη με το βαμπίρ και έχει τα μάτια γουρλωμένα και η Γιούκι βλέπει τι γίνεται και φρικάρει κι αυτή (επίσης γουρλωμένα μάτια) και καπάκι πάει και ζητάει να κυνηγήσει το βαμπίρ.
    Κάτι παίζει που το ξέρει η Γιούκι και γι'αυτό πάει scratch
    ariel
    ariel
    Pureblood Vampire
    Pureblood Vampire


    Posts : 487
    Join date : 2010-07-06
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by ariel Fri Feb 25, 2011 11:57 pm

    Με προβληματισατε και οιδύο... ειδικα εσυ Νίνα! Λετε να είναι παγίδα; Απο την άλλη ξαναείδα κι εγω το σημείο που αναφέρει η Λιμπ, και πράγματι δινει την εντυπωση οτι η μικρη κάτι ξέρει.
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by juliet Sat Feb 26, 2011 12:06 am

    Μ, ωραιο θεμα, θα το αναρτησω και στο αγγλικό αλλα αυριο, μπορει γιατι η Μικρη ειναι υπνωτισμένη και ακόμα περισσότερο, πως ξεφευγει αυτός ο βαμπιρ; δεν φαίνεται πολύ περίεργο;
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by nina Sat Feb 26, 2011 10:16 am

    juliet wrote:Μ, ωραιο θεμα, θα το αναρτησω και στο αγγλικό αλλα αυριο, μπορει γιατι η Μικρη ειναι υπνωτισμένη και ακόμα περισσότερο, πως ξεφευγει αυτός ο βαμπιρ; δεν φαίνεται πολύ περίεργο;

    Μπλα μπλα μπλα ... μεχρι να το κανεις εσυ ... εχουμε αναρτησει χιλιομετρα εμεις lol! sLo_BigBearHug
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning Zoneκεφάλαιο 69 Dropsoa

    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by juliet Wed Mar 02, 2011 1:29 pm

    :[IMG]http://i9 H στερηση απο τον Καναμε τωρα αρχισε να μου φαίνεται...χαχχα παλι raws ονειρευτηκα...παει η Σαρα...ασχετο αλλά αυτή θα το φαει το κεφάλι της. Δεν μπορω να καταλάβω γιατί την αφηνει να δυναμώνει ο Καναμε. Ενω αυτός κοιμόταν η Σαρα εφτιαχνε στρατό και τι στρατό..είμαι σίγουρη οτι αυτός ο βρικόλακας στο 69 ειναι μόνο η αρχη με δυναμεις υπνωτισμού και διαφυγης, αλώβητος βγηκε απο το Bloody Rose. Τι συμβαινει εδώ; Γιατι την αφήνει;

    Sponsored content


    κεφάλαιο 69 Empty Re: κεφάλαιο 69

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 2:30 am