Vampire Knight & Manga Forum

In order to fully enjoy the board and it's function, you can always log in or sign up to an account. Thank you...

Join the forum, it's quick and easy

Vampire Knight & Manga Forum

In order to fully enjoy the board and it's function, you can always log in or sign up to an account. Thank you...

Vampire Knight & Manga Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire Knight & Manga Forum

Α forum dedicated to Hino's Matsuri best-seller manga Vampire Knight and the manga we love

Gallery


Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty

Latest topics

» Do you trust Hino?
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeMon May 02, 2022 12:37 am by juliet

» Our Kaname is here!! Vampire Knight memories chapter 38
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeMon May 02, 2022 12:35 am by juliet

» Vampire knight Memories 38
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2022 4:18 am by juliet

» Where to Find Vampire Knight Memories Translation
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2022 1:29 am by juliet

» The Final Countdown
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeSat Apr 09, 2022 11:43 pm by juliet

» New VK Chapter is HERE!
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeWed Oct 11, 2017 7:42 am by lililovelilica

» Links for Other Vampire Knight Forums and Sites that you like and enjoy!!
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 21, 2016 7:25 pm by Saphira_K

» VK Memories CH 6!
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 18, 2016 6:13 pm by Saphira_K

» VK Memories
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeWed Jun 01, 2016 5:59 pm by Saphira_K

» New VK Chapter SPOILERS!
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2016 5:47 pm by Saphira_K

» New VK Bonus Ch!!
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeFri Dec 18, 2015 12:53 am by Saphira_K

» Translation of 'Fleeting Dreams'
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeWed Sep 09, 2015 2:20 am by Saphira_K

» Bunko Editions
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeWed Sep 09, 2015 2:18 am by Saphira_K

» New Vampire knight Extra
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeWed Sep 09, 2015 2:15 am by Saphira_K

» The Musical (Original and Revive)
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2015 2:40 am by Dreamiel

» NEW CHAPTER IN 2015?
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeMon Jun 01, 2015 12:16 am by Unknown00

» Newbie in the forum...
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeFri May 01, 2015 7:13 pm by aisan4494

» Who do you think Yuki loves more: Kaname or Zero?
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeFri May 01, 2015 7:09 pm by aisan4494

» Zeki or Yume?
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeFri May 01, 2015 7:04 pm by aisan4494

» So What will happen of Kaname?
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 19, 2015 6:25 pm by matei alina

We and the Youtube

Poll

would you like to read a sequel of vk?or is hino thinking of writing one?
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Bar_left59%Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Bar_right 59% [ 24 ]
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Bar_left27%Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Bar_right 27% [ 11 ]
Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Bar_left15%Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Bar_right 15% [ 6 ]

Total Votes : 41

Friends


Terry Candy


4 posters

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by libra Sun Nov 27, 2011 9:33 am

    First topic message reminder :

    Μόλις διάβασα τα scans από το κεφάλαιο 77...
    Είναι γνωστό ότι τελευταία έχω απομακρυνθεί λίγο από τις πολλές συζητήσεις επί των κεφαλαίων, αλλά μου έκανε φοβερή εντύπωση η στάση της Γιούκι.
    Στο προηγούμενο τεύχος δήλωσε ότι αν ο Κάναμε την θέλει για πιόνι, αυτό θα κάνει και ότι θα πάρει όποια θέση της έχει ορίσει αυτός ότι πρέπει να πάρει στο παιχνίδι του και στο 77 ανακοινώνει ότι θα προστατέψει την Σάρα από τον Κάναμε. Αυτό είναι μεταφραστικό λάθος ή κάτι δεν κατάλαβα καλά.

    Επίσης και αυτό το κεφαλαιάκι με κούρασε. Έδωσε μερικά τιπς για τις ταμπλέτες, όπως άλλωστε αυτό κάνει με το σταγονόμετρο η Χίνο στα τελευταία κεφάλαια και για ακόμα μια φορά όχι μόνο δεν υπήρχε ούτε ίχνος του Κάναμε αλλά ούτε και ίχνος των κινήσεών του.

    Στο σημείο που ο Τακούμα ανακαλεί την side story που είχαμε δει στον 12, πάει κάτι να μας πει η Χίνο για τον Ζέρο αλλά ούτε κουβέντα περισσότερη για τα σχέδια του Κάναμε...

    Πότε θα μάθουμε τι συμβαίνει ΟΕΟ????


    Last edited by libra on Sat Jan 21, 2012 6:21 pm; edited 2 times in total

    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by juliet Sat Jan 21, 2012 10:08 pm

    libra wrote:
    juliet wrote:Για να μην αναφέρω το κακό που έχω πάθει γιατί και εγώ όπως η καημένη η Γιούκη τον πιστεύω (ακόμα) και επειδή έχω ταυτιστεί δεν μου αρέσουν οι ατάκες με υπονοουμενα του τύπου: " Καλά ακόμα να το καταλάβεις;" "Πόσο βλήτο είσαι;" 'Μάλλον χρειάζεται να στο πω για 798897η φορά μας και το εμπεδώσεις.." και "σε λίγο θα χρειαστείς και αναπαράσταση" που εμμέσως πλην σαφώς πετά ο Κάμι..πλην του οτι σε κάνει να αισθάνεσαι ηλίθια που δεν ξέρει την αλφαβήτα σε πιάνει και μία αγανάκτιση...

    ειλικρινά η Γιουκη είναι τέρας υπομονής...!! έπρεπε να πει αυτά στην ancestor να του έρθει η Αρτεμις στο κεφάλι και να τον πάρει απο τον αυτί να τον πάει σπίτι για μεταμέλεια και συμμόρφωση...πολύ ελαστική τη βρήκε τη μικρή...πολύ...

    μην στεναχωριέσαι φιλενάδα και μετά από τόσο φτύσιμο και τόσο υπομονή της παιδούλας, φαντάσου τι συγκλονιστική Yume επανένωση θα έχουμε cheers cheers cheers cheers

    ναι τουλάχιστον αυτή θα πάρει και κάτι για τα εμμεσα μπινελίκια ως ανταμοιβή...

    ariel
    ariel
    Pureblood Vampire
    Pureblood Vampire


    Posts : 487
    Join date : 2010-07-06
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by ariel Sun Jan 22, 2012 8:47 pm

    Ψάχνουμε τώρα τα σχέδια του Κάναμε για τη Σιζουκα και τα δίδυμα; Ο ίδιος ο κάναμε δεν έχει αλλάξει δυο τρεις φορές γραμμή πλεύσης;
    Για μένα ο Κάναμε κρατάει την ιδια μέθοδο με την Γιουκι
    -Μωρό μου, είμαι κακός και διεφθαρμένος ως το κόκκαλο
    -Κι εγω μαζί σου...

    Ο Κάναμε, σέξι και τυραννισμένος κακός, ο Ζέρο κουτάβι που γαβγίζει. Χμ, καταλαβαίνω γιατί ζορίζονται κάποιες να διαλέξουν! Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 803743774
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by juliet Sun Jan 22, 2012 9:40 pm

    ariel wrote:Ψάχνουμε τώρα τα σχέδια του Κάναμε για τη Σιζουκα και τα δίδυμα; Ο ίδιος ο κάναμε δεν έχει αλλάξει δυο τρεις φορές γραμμή πλεύσης;
    Για μένα ο Κάναμε κρατάει την ιδια μέθοδο με την Γιουκι
    -Μωρό μου, είμαι κακός και διεφθαρμένος ως το κόκκαλο
    -Κι εγω μαζί σου...

    Ο Κάναμε, σέξι και τυραννισμένος κακός, ο Ζέρο κουτάβι που γαβγίζει. Χμ, καταλαβαίνω γιατί ζορίζονται κάποιες να διαλέξουν! Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 803743774

    Mπα τα βρήκαμε τα σχέδια του και ενα εχω να πω, μας έχει ταράξει στα ψέμματα...

    δεν ξερω αν το διαβάσετε και στο αγγλικό που το έχουμε ποστάρει αλλά αν όχι, στην μετάφραση ο Καναμε λέει:

    Zero: For what purpose did you release Shizuka Hiou from her cage…Answer me, Kuran.

    Kaname: I did what I did so that Shizuka could have her revenge…no…so that I could have her attack a certain hunter couple.

    αλλά απο τα volumes και το fanbook ξέρουμε οτι....ο εραστής της Σιζούκας ήταν ζωντανός ακόμα και μετά την απόδραση της, και μάλιστα έφυγαν μαζί (κατόπιν προτροπής της ίδιας) για κάποιο διάστημα μέχρι που διατάχθηκε η εκτέλεση του.

    From the bonus chapter volume 8 :
    Shizuka to Ichirou: “He came with me (means her ex-human lover) when I proposed we run away together … but after that … what was waiting for him was…” (means his murder)

    Να ευχαριστήσω και τη Νίνα μας που βρήκε το σχετικό απόσπασμα, άρα για όποια εκδίκηση την απελευθερωσε ο Κάναμε, αυτή ήταν εναντίον του council και σίγουρα όχι για να τα twins ή για τους γονείς τους εφόσον και ήταν ελευθερη να ζήσει τον έρωτα της.

    Επίσης μη ξεχνάμε την κακοποίηση που υπέστη η Σίζουκα απο το council, που την είχα εγκλωβισμένη απο μωρό...

    Αρα ο Κάναμε στην αρχή πάει να πει την αλήθεια (την λυπόταν και ήταν καιρός και για αυτή να πάρει την εκδίκηση της απο αυτούς που την κακοποιούσαν τόσα χρόνια λες και ήταν ζώο)...μετά το διορθώνει...προσέξτε το no...που παρεμβάλλετε ανάμεσα στις δυο προτάσεις.

    Κρίμα να προσπαθεί τοσο πολύ πια να θάψει τον εαυτού του, θα με πίασει κριση πάλι δεν τον αντέχω όταν αρχίζει να αυτοκαταστραφέται... sFun_banghead2 sFun_banghead2 sFun_banghead2 και αυτή η Γιουκη τόσα τεύχη μας έπρηξε "Θα παω και θα πάω"...
    ariel
    ariel
    Pureblood Vampire
    Pureblood Vampire


    Posts : 487
    Join date : 2010-07-06
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by ariel Sun Jan 22, 2012 11:07 pm

    Τις αντιφάσεις του κάναμε, τις πρόσεξα κι εγω...λες και διασκεδάζει να βασανίζει τον Ζέρο! (οταν γίνεται κακός, τα σπάει!!!) Αν μας πει πότε η Χίνο γιατι ήταν φυλακισμένη η Σιζούκα, μπορεί να καταλάβουμε κάτι παραπάνω, αλλά αναρωτιέμαι καμιά φορά, αν και η ιδια ξερει....

    Προσπαθεί να θάψει τον εαυτό του λες...Τόσους αιώνες ζει, ακόμα δεν έμαθε πόσο κολλάνε οι άνθρωποι (και τα βαμπίρια) με το φτύσιμο; Εμφανίζεται ξαφνικά, ωραίος και καταραμενος, θες δεν θες, πέφτεις στα πατώματα!
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by juliet Sun Jan 22, 2012 11:24 pm

    Αν μας πει πότε η Χίνο γιατι ήταν φυλακισμένη η Σιζούκα, μπορεί να καταλάβουμε κάτι παραπάνω, αλλά αναρωτιέμαι καμιά φορά, αν και η ιδια ξερει....

    Επακριβώς δεν γνωρίζουμε... οι δικοί της την παρέδωσαν στο council όταν ήταν μωρό με τη δικαιολογία της τρέλας (αλλά δεν προκύπτει κάτι τέτοιο απο το μάνγκα) και ήταν μωρό ακόμα..δηλαδή η επίσημη δικαιολογία τους ...

    Και μετά που ο Κάναμε σκοτώνει τους Χίο δεν είναι τόσο απορίας αξίο, γιατί συνεργάζονταν με τον council άρα ουτε αυτοί μπορεί να είχαν καλές προθέσεις με τέτοιο παρελθόν...

    αλλά αν δεις αυτό που έλεγε ο Χαρούκα στη Γιουκη και το λόγο που την κρατούσε στο σπίτι μέσα ήταν επειδή το συμβουλιο αναζητούσε τρόπους για να εκμεταλευτεί τις δυνάμεις των purebloods...και νομίζω οτι αυτό γινόταν...

    άλλωστε και ο Ασάτο ο ίδιος είπε στον Τακούμα οτι απο τότε που είδε τις δυνάμεις τους έψαχνε τρόπο για να τις εκμεταλευτεί στην ουσία..'αρα για καλό ο εγκλεισμός της δεν ήταν και μπορεί και ο Κάναμε με την απελευθερωση της Σίζουκα να έδινε τύπου χτυπήματος στο συμβούλιο ελπίοντας η Σίζουκα να τους εκδικηθεί κάτι που ό ίδιος λόγω καταστάσεων ακόμα δεν μπορούσε να κάνει..
    ariel
    ariel
    Pureblood Vampire
    Pureblood Vampire


    Posts : 487
    Join date : 2010-07-06
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by ariel Sun Jan 22, 2012 11:31 pm

    Να σου πω την αλήθεια, περίμενα η ιστορία της Σιζούκα, να έμπαινε πιο βαθιά στην πλοκή. Αν θυμάμαι καλά, είχε εμφανιστεί το φάντασμά της, και είχε υπονοήσει κάτι τέτοιο. Αλλά έχον περάσει πολλά κεφάλαια από τότε....
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by juliet Sun Jan 22, 2012 11:52 pm

    ariel wrote:Να σου πω την αλήθεια, περίμενα η ιστορία της Σιζούκα, να έμπαινε πιο βαθιά στην πλοκή. Αν θυμάμαι καλά, είχε εμφανιστεί το φάντασμά της, και είχε υπονοήσει κάτι τέτοιο. Αλλά έχον περάσει πολλά κεφάλαια από τότε....

    ειναι στο ανιμε όμως αυτό, όχι στο μάνγκα αρα χλωμό να έβρισκε απο εκεί απαντήσες η Γιουκη, αλλά ποτέ δεν ξέρεις..ας ελπίσουμε οτι κάπως θα την βρει την άκρη και θα αρχίσει να τον αποκαλύπτει...ήδη απο το προηγούμενο τευχος γνωρίζει οτι η Σαρα επιτεθηκε στον Hana και ξεκίνησε τη διαμάχη..και έχει και τη guardian, λίγο κάτω να τα βάλει κάτι θα καταλάβει...
    ariel
    ariel
    Pureblood Vampire
    Pureblood Vampire


    Posts : 487
    Join date : 2010-07-06
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by ariel Mon Jan 23, 2012 12:09 am

    Στο ανιμε; Χμ, τα μπέρδεψα.

    Για τη Σάρα μάλλον έχει καταλάβει η Γιουκι. Οχι τα πάντα φυσικά, αλλά ούτε κι εμεις τα ξέρουμε. Δεν είναι πια τόσο χαζή η Γιούκι. Στα τελευταία κεφάλαια, τη έχει αλλάξει πολύ η Χίνο. Ακόμα ελπίζω οτι στο τέλος θα έχει εξελιχθεί τοσο η μικρή, που θα δώσει λύσεις στα πάντα! Με λίγη καλή τύχη, θα δώσει και τις σωστές λύσεις....
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by nina Mon Feb 06, 2012 6:27 pm

    ariel wrote:Καλησπέρα!!!

    Σεντόνια πάλι γράψατε (για τις θεωρίες λέω)Νίνα,αλήθεια πιστευεις οτι οι Pbs βαριούνται τη ζωή τους, λόγω "ηρεμίας";

    @Αριελακι αν και η ερωτηση σου θα επρεπε να απευθυνεται στην άλλη φιλεναδα σου – η οποια μ’χει ριξει στα πατωματα παλι Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Th_015_orz-v2- θα κανω μια προσπαθεια να απαντησω …

    Ναι οι ΡΒ βαριουνται την ατελειωτη ζωη τους. Αυτό είναι ένα στοιχειο που η Χινο το εχει υπογραμμισει με διαφορους τροπους.

    1. Βαριουνται και οδηγουνται στις φρικαλεοτητες και τις δολοπλοκιες ώστε να σκοτωσουν τον χρονο τους >> Σαρας περιπτωση.

    2. Εξουθενωνονται από τις τραγωδιες και επιλεγουν ειτε το slumber ειτε τον θανατο >> περιπτωση Juuri, Haruka αλλα και Καναμε που ηθελε να μετατραπει σε σταχτες αρα να πεθανει.

    3. Περιπτωση Χαντακι που ανεξαρτητα αν ηθελε να πεθανει (που δεν το νιμιζω) παρολα αυτά επελεξε το slumber γιατι όπως λεει η φρουρος του ηταν εξουθενωμενος … από τι και γιατι, αγνωστο.

    4. Περιπτωση Isaya … βαριεται να σηκωσει εστω και βλεφαρο … ή ετσι τουλαχιστον λεει.

    6. Περιπτωση Ουρι που δεν αντισταθηκε καν στην Σαρα.

    7. Μεχρι και την Γιουκιτο μομολο εβαλε η Χινο να προβληματιζεται για την αθανασια τους με διαφορους τροπους και γι αυτο πηγε να το παιξει και Χαρος!

    Η ουσια είναι ότι αυτό το γνωρισμα της φυσης τους είναι προβλημα το οποιο εκδηλωνεται με διαφορους τροπους αναλογα με την ιδιοσυγκρασια του κάθε ΡΒ.

    Το ερωτημα όμως είναι πως και αν λυνετε ή στην τελικη αν θελει η Χινο να το λυσει?! Εδώ είναι που επεσα στα πατωματα γιατι μου κολλησε μια τρελη ιδεα ότι ο Καναμε μπορει να εχει βρει καποιο τροπο για να το λυσει … και αυτος ο τροπος απαιτει και την θυσια του βεβαιως-βεβαιως, affraid affraid affraid όπως για παραδειγμα στο παρελθον βρηκε τον τροπο να λυσει ένα άλλο προβλημα της φυσης των ΡΒ (ότι δεν υπηρχε τροπος ώστε καποιος να τους σκοτωσει) δημιουργωντας τα οπλα … κι αν δεν ηταν η ancestor τοτε δεν θα υπηρχε καν Καναμε σημερα!!!!

    Καταλαβες τώρα???? Κι αν το τραβηξω και πιο περα … αν η πρωην του πηγε και θυσιαστηκε για κανεναν τετοιο λογο και βλεπει τώρα την Γιουκι να παιρνει τον ιδιο δρομο εεεεεεεεεε παει το χασαμε το κορμι πατριωτ’ Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Th_107_

    Όχι όχι … αυτην η Γιαπωνεζα πραγματικα θα με στειλει πριν την ωρα μου! Δεν υπαρχει περιπτωση να προλαβω να δω το εργο μεχρι το τελος!!!!! Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 485c3a61

    Καθε ελπιδοφορα ιδεα ειναι καλοδεχουμενη ... Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 2747345646

    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by libra Mon Feb 06, 2012 6:37 pm


    εγώ δεν ξέρω να κάνω αναλύσεις, αλλά μπορεί κάποια να μου πει γιατί σε όλες τις θεωρίες βλέπετε τον Κάναμε στα θυμαράκια και δεν υπάρχει καμία θεωρία όπου ο Ζέρο πέφτει σε Level -3000 λεύγες και ψοφάει και έτσι έχουμε και Yume και tragedy??? Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 594618053
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by nina Mon Feb 06, 2012 6:53 pm

    libra wrote:
    εγώ δεν ξέρω να κάνω αναλύσεις, αλλά μπορεί κάποια να μου πει γιατί σε όλες τις θεωρίες βλέπετε τον Κάναμε στα θυμαράκια και δεν υπάρχει καμία θεωρία όπου ο Ζέρο πέφτει σε Level -3000 λεύγες και ψοφάει και έτσι έχουμε και Yume και tragedy??? Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 594618053

    rofl rofl rofl rofl rofl rofl

    Γιατι για να το πω κομψα χε****με για τον λεβεντο-you-know-what … ποιος θα ασχοληθει μαζι του ε? Εδώ μεχρι και η Χινο τον ξεχασε ο Χαρος θα τον θυμηθει?! rofl

    Γιατι για ποιον εδιαφερθηκε ποτε ο Ζερο εκτος από τον κ*** του και αντε και την Γιουκι, για να ενδιαφερθει και τώρα!

    Το δικο μας το καμαρι εχει βαλθει να σωσει τον κοσμο και εχει παρει φορα!!!!

    Δεν ειδες τι κανει στον εαυτο του?????? Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 3307848339 Είναι να μην ειμαι μονο μαυρες σκεψεις??

    Και στην τελικη και να πεσει ο Ζερο 30000 λευγες κατω … παλι η Γιουκι θα τον σωσει … γιατι κατά πως λεει η παροιμια >>

    ‘’τα γκαβα τα πουλια τα κανει ο θεος φωλια’’ και στην περιπτωση μας το γκαβαδι είναι σιγουρα ο Ζερο και όχι ο Καναμε που είναι ο ιδιος Θ Ε Ο Σ !!!!


    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by libra Mon Feb 06, 2012 7:12 pm

    !!!Μπα!!!! Υπάρχει παροιμία που δεν την ξέρω;;; rofl rofl rofl rofl

    Δηλαδή το να πάει ο Κάναμε να σκοτώσει τη Γιούκι ως την τελευταία PB και να μπει μπροστά ο λεβεντο-you-know-what για να την σώσει και να τον κάνει ο Κάναμε σκόνη και θρύψαλα και τελικά όταν θα δει τον πόνο στα μάτια της Γιούκι, να μετανιώσει, να περάσουν πάνω από τις στάχτες του να-ταν-κι-άλλος-Hunter και να ζήσουν αυτοί καλά κι εμείς να δεις πόσο καλύτερα, δεν παίζει;;;
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by juliet Tue Feb 07, 2012 2:24 am

    @Αριελακι αν και η ερωτηση σου θα επρεπε να απευθυνεται στην άλλη φιλεναδα σου – η οποια μ’χει ριξει στα πατωματα παλι - θα κανω μια προσπαθεια να απαντησω …

    Έλα καλέ πια, ολο εγώ την κάνω τη ζημιά εδώ μέσα; rofl Αριελ, καλά κάνεις και τη βάζεις να σκέφτεται σε καλό μας βγαίνει....

    στην ερώτηση σου: Ναι και η Σαρα εχει δηλώσει πως απο βαρεμάρα σχεδόν τα κάνει αυτά για να διασκεδάζει τον ατέλειωτο χρόνο της, καλά και αυτοί στο VK ένα sudoku, ένα trivial δεν έχουν;

    σταυρόλεξο;

    3. Οριζόντια

    Ήρωας στο VK που το όνομα του συνδέεται με το "πάτος"...Αρχίζει απο Ζ... μα ποιος να'ναι; μα ποιος να' ναι; cheers

    και να μην με λέτε υποκειμενική

    7 καθέτως

    Super ήρωας στο VK που φοράει το ίδιο παλτό εδώ και 10.000 χρόνια (οι φανς αναρωτιούνται ποιος είναι πιο αθάνατος, αυτός ή το παλτό του; rofl rofl rofl

    Ελα..και προσπαθούμε να κάνουμε σοβαρή συζήτηση...

    Δηλαδή το να πάει ο Κάναμε να σκοτώσει τη Γιούκι ως την τελευταία PB και να μπει μπροστά ο λεβεντο-you-know-what για να την σώσει και να τον κάνει ο Κάναμε σκόνη και θρύψαλα και τελικά όταν θα δει τον πόνο στα μάτια της Γιούκι, να μετανιώσει, να περάσουν πάνω από τις στάχτες του να-ταν-κι-άλλος-Hunter και να ζήσουν αυτοί καλά κι εμείς να δεις πόσο καλύτερα, δεν παίζει;;;

    Μα τώρα και εσύ τα θες και τα λες; affraid rofl rofl πες μου την αλήθεια..."κορίτσια πέρα απο τον οθόνη , ήρθα να ανατινάξω και εσάς..." rofl rofl

    και εμάς είναι εύκολο explosive , την οθόνη πως την ανατίναξες; affraid affraid affraid

    ’τα γκαβα τα πουλια τα κανει ο θεος φωλια’’ και στην περιπτωση μας το γκαβαδι είναι σιγουρα ο Ζερο και όχι ο Καναμε που είναι ο ιδιος Θ Ε Ο Σ !!!!

    ε τότε της yuuki ήταν η φωλιά που βλέπαμε με το bluebird σίγουρα rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
    Spoiler:

    αυτό ήταν
    εγραψες!
    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by libra Tue Feb 07, 2012 8:57 am

    άσχετο, αλλά την οθόνη δεν την ανατίναξα εγώ αλλά ο καλός μου...

    Εγώ παρέσυρα το καλώδιο του λάπτοπ πηγαίνοντας προς την κουζίνα να δω το φαγητό και έβγαλα την μπρίζα από τον τοίχο, τον φωνάζω να την φτιάξει και αποφασίζει να μου αλλάξει μπρίζα χωρίς να κατεβάσει τον γενικό. Ακουμπάει το γυμνό καλώδιο στην βίδα της μπρίζας, νά'το το βραχυκύκλωμα, πάρε κάτω τον γενικό, πάει και η οθόνη που λειτουργούσε, υπέρ πίστεως και πατρίδος... Την ανοίγει το καμάρι μου και στην μία της πλευρά βλέπει όλα τα τσιπάκια μαύρα και "καπνισμένα"...

    Που ναι εκείνες οι παλιές καλές εποχές του delivery??? τίποτα από αυτά δεν θα είχε συμβεί rofl

    juli οριζοντιώθηκα με το σταυρόλεξό σου rofl rofl rofl rofl rofl rofl
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by juliet Tue Feb 07, 2012 11:34 am

    Εγώ παρέσυρα το καλώδιο του λάπτοπ πηγαίνοντας προς την κουζίνα να δω το φαγητό και έβγαλα την μπρίζα από τον τοίχο, τον φωνάζω να την φτιάξει και αποφασίζει να μου αλλάξει μπρίζα χωρίς να κατεβάσει τον γενικό. Ακουμπάει το γυμνό καλώδιο στην βίδα της μπρίζας, νά'το το βραχυκύκλωμα, πάρε κάτω τον γενικό, πάει και η οθόνη που λειτουργούσε, υπέρ πίστεως και πατρίδος... Την ανοίγει το καμάρι μου και στην μία της πλευρά βλέπει όλα τα τσιπάκια μαύρα και "καπνισμένα"...

    Που ναι εκείνες οι παλιές καλές εποχές του delivery??? τίποτα από αυτά δεν θα είχε συμβεί ;

    Shocked Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 2154643180 εχω μείνει πως ήταν ο Ζερο όταν η Γιούκη του είπε "αυτός είναι ο αδελφός μου", ναι, μπορεί ακόμα και χειρότερα...καλά τι πειράματα είναι αυτά; άλλες φορές σε παρόμοιες περιπτώσεις, θα έλεγα να τον απομακρύνεις απο την οικία, να βάζεις κίτρινη κορδέλα τριγύρω, και να φωνάζεις και τα ματ, αν θέλει να μπει μέσα πριν την ώρα του...

    αφού ανατινάχτηκε μόνο η οθόνη πάλι καλά...μην διαμαρτύρεσαι καθόλου! Razz
    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by libra Tue Feb 07, 2012 11:58 am


    αααα... είπαμε... όλα καλά τα έχει το μωρό μου, πολύ large κοκ, αλλά την ξεροκεφαλιά πάνω απ'ολα... του καρφώθηκε ότι μπορεί να αλλάξει μπρίζα χωρίς να κατεβάσει γενικό; ΤΕΛΟΣ... Δεν αλλάζουμε γνώμη, που να καίγονται οθόνες, ψυγεία, πλυντήρια...

    2 φορές έριξε τον γενικό μέχρι να επέμβουν τα ΜΑΤ (εγώ δηλαδή rofl rofl rofl ) και να πάω με το πατσαβούρι (αντί του πλάστη) στο χέρι και να κάνω την (δούλα και) κυρα Razz Razz Razz Razz
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by nina Tue Feb 07, 2012 12:24 pm

    juliet wrote:

    ’τα γκαβα τα πουλια τα κανει ο θεος φωλια’’ και στην περιπτωση μας το γκαβαδι είναι σιγουρα ο Ζερο και όχι ο Καναμε που είναι ο ιδιος Θ Ε Ο Σ !!!!

    ε τότε της yuuki ήταν η φωλιά που βλέπαμε με το bluebird σίγουρα rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
    Spoiler:

    αυτό ήταν
    εγραψες!

    Αστο παρτο αλλιως ... γιατι ικανο τον εχω explosive ... και οποιος καταλαβε καταλαβε (σαν να παραξανοιχτηκα μου φαινεται χθες ... νομιζα οτι μιλουσαμε μεταξυ μας ... οχι δεν ειναι να γραφω στο ελληνικο rofl )

    libra wrote:άσχετο, αλλά την οθόνη δεν την ανατίναξα εγώ αλλά ο καλός μου...

    Εγώ παρέσυρα το καλώδιο του λάπτοπ πηγαίνοντας προς την κουζίνα να δω το φαγητό και έβγαλα την μπρίζα από τον τοίχο, τον φωνάζω να την φτιάξει και αποφασίζει να μου αλλάξει μπρίζα χωρίς να κατεβάσει τον γενικό. Ακουμπάει το γυμνό καλώδιο στην βίδα της μπρίζας, νά'το το βραχυκύκλωμα, πάρε κάτω τον γενικό, πάει και η οθόνη που λειτουργούσε, υπέρ πίστεως και πατρίδος... Την ανοίγει το καμάρι μου και στην μία της πλευρά βλέπει όλα τα τσιπάκια μαύρα και "καπνισμένα"...

    Που ναι εκείνες οι παλιές καλές εποχές του delivery??? τίποτα από αυτά δεν θα είχε συμβεί rofl

    juli οριζοντιώθηκα με το σταυρόλεξό σου rofl rofl rofl rofl rofl rofl

    affraid affraid affraid affraid affraid affraid

    Δικιο εχει η Jul Lib ... παλι καλα να λες! Shocked

    Παλι καλα που ο δικος μου δεν ξερει τιποτα απο αυτα ... η πρωτη του λεξη ειναι παντα > ε καλα θα φερουμε τον ειδικο rofl

    Εμεις και λαμπα να αλλαξουμε κατεβαζουμε παντα τον γενικο rofl
    ariel
    ariel
    Pureblood Vampire
    Pureblood Vampire


    Posts : 487
    Join date : 2010-07-06
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by ariel Tue Feb 07, 2012 6:07 pm

    @Juls, ακόμα γελάω με το σταυρόλεξο!

    @ Νινάκο, δεν διατυπωσα σωστά την ερώτηση από κεκτημένη ταχύτητα... Από τις αναλύσεις σου κατάλαβα οτι θεωρείς τον Κάναμε υπευθυνο για την βαρεμάρα των PB's γιατι δεν μπορούν να εκδηλώσουν την βίαιη φύση τους... διαφορετικά, είναι να μην βαριέσαι όταν ζεις τόσες χιλιάδες χρόνια;

    @Λιμπ, που να πέσει ο λεβεντο@@ σε level E; Οπως τα λέει και η Νίνα, σιγά μην τον αφήσει η Γιουκι!!!! και δεν μπορώ να μην συμφωνίσω και σε ένα ακόμα σημείο με τη Νίνα. Ο Ζέρο πράττει με γνώμονα την πάρτη του και το κακό που έπαθε. Ο Κάναμε παλευει για όλους (και το κάνει εδω και αιώνες!!!!) Που να ανοίξουν τα ματάκια τους και να το δουν οι φαν του; Παρτάλι θεωρούν τον Κάναμε, με την κοντόφθαλμη λογική τους.
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by nina Tue Feb 07, 2012 7:35 pm

    ariel wrote:@Juls, ακόμα γελάω με το σταυρόλεξο!

    @ Νινάκο, δεν διατυπωσα σωστά την ερώτηση από κεκτημένη ταχύτητα... Από τις αναλύσεις σου κατάλαβα οτι θεωρείς τον Κάναμε υπευθυνο για την βαρεμάρα των PB's γιατι δεν μπορούν να εκδηλώσουν την βίαιη φύση τους... διαφορετικά, είναι να μην βαριέσαι όταν ζεις τόσες χιλιάδες χρόνια;

    @Λιμπ, που να πέσει ο λεβεντο@@ σε level E; Οπως τα λέει και η Νίνα, σιγά μην τον αφήσει η Γιουκι!!!! και δεν μπορώ να μην συμφωνίσω και σε ένα ακόμα σημείο με τη Νίνα. Ο Ζέρο πράττει με γνώμονα την πάρτη του και το κακό που έπαθε. Ο Κάναμε παλευει για όλους (και το κάνει εδω και αιώνες!!!!) Που να ανοίξουν τα ματάκια τους και να το δουν οι φαν του; Παρτάλι θεωρούν τον Κάναμε, με την κοντόφθαλμη λογική τους.


    Πεστα βρε Αριελ πεστα! cheers sLo_BigBearHug Χαχα

    διαφορετικά, είναι να μην βαριέσαι όταν ζεις τόσες χιλιάδες χρόνια;

    Αντε για τους αλλους να το καταλαβω … αλλα αν εχεις τον θεο στα ποδια σου (στην κυριολεξια) είναι δυνατον ποτε να βαρεθεςι??? Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 1019656462 Όχι πες μου δλδ?!!!

    Αχ θα φαω τις κοτσιδες μου τελικα … δεν υπαρχει rofl
    ariel
    ariel
    Pureblood Vampire
    Pureblood Vampire


    Posts : 487
    Join date : 2010-07-06
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by ariel Wed Feb 08, 2012 6:22 pm

    nina wrote:[quote="ariel] διαφορετικά, είναι να μην βαριέσαι όταν ζεις τόσες χιλιάδες χρόνια;

    Αντε για τους αλλους να το καταλαβω … αλλα αν εχεις τον θεο στα ποδια σου (στην κυριολεξια) είναι δυνατον ποτε να βαρεθεςι??? Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 1019656462 Όχι πες μου δλδ?!!!

    Αχ θα φαω τις κοτσιδες μου τελικα … δεν υπαρχει rofl
    [/quote]

    Τώρα ξυπνάς άλλες απορίες Νίνα!!! Ο ιδιος ο θεός,μπήκε σε slamber γιατι δεν ήθελε να ζήσει άλλο... και εδω έχουμε ακόμα το κενό "εκείνης"!!! Κάπου σε εκέινο το ρημαδοπαρελθόν, πρέπει αν υπάρχει θηλυκό, ακόμα δεν έχουμε ιδέα, τίνος είν' του Κάναμε τα παιδιά! Και οσο τραβάει το μάνγκα, εχω αρχίσει και απελπίζομαι.... Αντι να λύνει παλιές απορίες, η Χίνο τις βάζει στην άκρη και μας προσθέτει κι άλλες! Προβλέπω να μας δείχνει το ταίρι του στο 1000ο τεύχος, που θα είναι και επετειακό!!! confused
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by nina Thu Feb 09, 2012 11:35 pm

    ariel wrote:
    nina wrote:
    ariel wrote: διαφορετικά, είναι να μην βαριέσαι όταν ζεις τόσες χιλιάδες χρόνια;

    Αντε για τους αλλους να το καταλαβω … αλλα αν εχεις τον θεο στα ποδια σου (στην κυριολεξια) είναι δυνατον ποτε να βαρεθεςι??? Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 1019656462 Όχι πες μου δλδ?!!!

    Αχ θα φαω τις κοτσιδες μου τελικα … δεν υπαρχει rofl

    Τώρα ξυπνάς άλλες απορίες Νίνα!!! Ο ιδιος ο θεός,μπήκε σε slamber γιατι δεν ήθελε να ζήσει άλλο... και εδω έχουμε ακόμα το κενό "εκείνης"!!! Κάπου σε εκέινο το ρημαδοπαρελθόν, πρέπει αν υπάρχει θηλυκό, ακόμα δεν έχουμε ιδέα, τίνος είν' του Κάναμε τα παιδιά! Και οσο τραβάει το μάνγκα, εχω αρχίσει και απελπίζομαι.... Αντι να λύνει παλιές απορίες, η Χίνο τις βάζει στην άκρη και μας προσθέτει κι άλλες! Προβλέπω να μας δείχνει το ταίρι του στο 1000ο τεύχος, που θα είναι και επετειακό!!! confused

    Ετσι κατα πως το παει η Χινο ή του Ζεβεδαιου ηταν τα παιδια ή τα εκανε ο Καναμε με τον κρινο lol!
    libra
    libra
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 1122
    Join date : 2010-09-12
    Location : GR Night Dorm
    Humor : Black
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by libra Fri Feb 10, 2012 11:41 am

    nina wrote:Ετσι κατα πως το παει η Χινο ή του Ζεβεδαιου ηταν τα παιδια ή τα εκανε ο Καναμε με τον κρινο lol!

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Coffeescreen rofl rofl rofl rofl rofl rofl
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by juliet Sat Feb 11, 2012 12:44 am

    Καλά και αυτή η Γιουκή απορία δεν έχει; μα καλά στόκος αλλά πόσο στόκος; tell me...
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by nina Sat Feb 11, 2012 1:24 am

    juliet wrote:Καλά και αυτή η Γιουκή απορία δεν έχει; μα καλά στόκος αλλά πόσο στόκος; tell me...

    Εγω παλι εχω την αισθηση οτι η Γιουκι ειχε αποριες και μαλιστα πολλες. Γι αυτο το καμαρι μας το εφερε ετσι ωστε η Γιουκι να μην προλαβει να ρωτησει τιποτα πριν αυτος την κανει με ελαφρα ... Cool
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by juliet Sat Feb 11, 2012 1:31 am

    nina wrote:
    juliet wrote:Καλά και αυτή η Γιουκή απορία δεν έχει; μα καλά στόκος αλλά πόσο στόκος; tell me...

    Εγω παλι εχω την αισθηση οτι η Γιουκι ειχε αποριες και μαλιστα πολλες. Γι αυτο το καμαρι μας το εφερε ετσι ωστε η Γιουκι να μην προλαβει να ρωτησει τιποτα πριν αυτος την κανει με ελαφρα ... Cool

    E μα και αυτή αν χρειάζεται μία μέρα και μία αιωνιότητα να ρωτήσει...έλεος! Αυτά τα πράγματα τα ρωτάνε πρώτα...

    -Δεν είμαι ο αδελφός σου...
    -Και ποιος είσαι;
    -Ο πρόγονος σου.
    -Και πως απέκτησες παιδιά;

    Μπαμ..πραγματα, καλά θα μου πεις εξεπλάγην αλλά το παρατράβηξε και αυτή! Τέσσερα κεφάλαια φάγαμε να το καταλάβει....είναι αργή στην εμπέδωση.

    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneΚεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Dropsoa

    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by nina Sat Feb 11, 2012 2:05 pm

    juliet wrote:
    nina wrote:
    juliet wrote:Καλά και αυτή η Γιουκή απορία δεν έχει; μα καλά στόκος αλλά πόσο στόκος; tell me...

    Εγω παλι εχω την αισθηση οτι η Γιουκι ειχε αποριες και μαλιστα πολλες. Γι αυτο το καμαρι μας το εφερε ετσι ωστε η Γιουκι να μην προλαβει να ρωτησει τιποτα πριν αυτος την κανει με ελαφρα ... Cool

    E μα και αυτή αν χρειάζεται μία μέρα και μία αιωνιότητα να ρωτήσει...έλεος! Αυτά τα πράγματα τα ρωτάνε πρώτα...

    -Δεν είμαι ο αδελφός σου...
    -Και ποιος είσαι;
    -Ο πρόγονος σου.
    -Και πως απέκτησες παιδιά;

    rofl rofl rofl

    Μπαμ..πραγματα, καλά θα μου πεις εξεπλάγην αλλά το παρατράβηξε και αυτή! Τέσσερα κεφάλαια φάγαμε να το καταλάβει....είναι αργή στην εμπέδωση.

    Τσ τσ ... τιποτα δεν εμαθες απο την συναναστροφη σου με τους Ζεκι τοσα χρονια! Razz

    Αν ειναι αργη η Γιουκι στην εμπεδωση με 4 κεφαλαια που χρειαστηκε ... τοτε οι Ζεκι τι ειναι που με 80 κεφαλαια δεν εχουν εμπεδωσει ακομα οτι Ζεκι δεν υπηρχε, δεν υπαρχει και ουτε προκειται να υπαρξει??? rofl rofl rofl

    Sponsored content


    Κεφάλαιο 77-79 κλπ - Page 2 Empty Re: Κεφάλαιο 77-79 κλπ

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Sep 08, 2024 6:36 am