Vampire Knight & Manga Forum

In order to fully enjoy the board and it's function, you can always log in or sign up to an account. Thank you...

Join the forum, it's quick and easy

Vampire Knight & Manga Forum

In order to fully enjoy the board and it's function, you can always log in or sign up to an account. Thank you...

Vampire Knight & Manga Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vampire Knight & Manga Forum

Α forum dedicated to Hino's Matsuri best-seller manga Vampire Knight and the manga we love

Gallery


Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty

Latest topics

» Do you trust Hino?
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeMon May 02, 2022 12:37 am by juliet

» Our Kaname is here!! Vampire Knight memories chapter 38
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeMon May 02, 2022 12:35 am by juliet

» Vampire knight Memories 38
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2022 4:18 am by juliet

» Where to Find Vampire Knight Memories Translation
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeSun Apr 10, 2022 1:29 am by juliet

» The Final Countdown
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeSat Apr 09, 2022 11:43 pm by juliet

» New VK Chapter is HERE!
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeWed Oct 11, 2017 7:42 am by lililovelilica

» Links for Other Vampire Knight Forums and Sites that you like and enjoy!!
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 21, 2016 7:25 pm by Saphira_K

» VK Memories CH 6!
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeThu Aug 18, 2016 6:13 pm by Saphira_K

» VK Memories
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeWed Jun 01, 2016 5:59 pm by Saphira_K

» New VK Chapter SPOILERS!
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2016 5:47 pm by Saphira_K

» New VK Bonus Ch!!
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeFri Dec 18, 2015 12:53 am by Saphira_K

» Translation of 'Fleeting Dreams'
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeWed Sep 09, 2015 2:20 am by Saphira_K

» Bunko Editions
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeWed Sep 09, 2015 2:18 am by Saphira_K

» New Vampire knight Extra
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeWed Sep 09, 2015 2:15 am by Saphira_K

» The Musical (Original and Revive)
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeSun Aug 23, 2015 2:40 am by Dreamiel

» NEW CHAPTER IN 2015?
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeMon Jun 01, 2015 12:16 am by Unknown00

» Newbie in the forum...
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeFri May 01, 2015 7:13 pm by aisan4494

» Who do you think Yuki loves more: Kaname or Zero?
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeFri May 01, 2015 7:09 pm by aisan4494

» Zeki or Yume?
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeFri May 01, 2015 7:04 pm by aisan4494

» So What will happen of Kaname?
Κεφαλαιο 61 - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 19, 2015 6:25 pm by matei alina

We and the Youtube

Poll

would you like to read a sequel of vk?or is hino thinking of writing one?
Κεφαλαιο 61 - Page 2 Bar_left59%Κεφαλαιο 61 - Page 2 Bar_right 59% [ 24 ]
Κεφαλαιο 61 - Page 2 Bar_left27%Κεφαλαιο 61 - Page 2 Bar_right 27% [ 11 ]
Κεφαλαιο 61 - Page 2 Bar_left15%Κεφαλαιο 61 - Page 2 Bar_right 15% [ 6 ]

Total Votes : 41

Friends


Terry Candy


+2
nuitetoile21
juliet
6 posters

    Κεφαλαιο 61

    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Dropsoa

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Κεφαλαιο 61

    Post by juliet Thu May 27, 2010 10:39 am

    First topic message reminder :

    Εντυπώσεις και συμπεράσματα, η ώρα του παιδιού επίσης επιτρέπεται... cheers

    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by nina Thu May 27, 2010 7:00 pm

    Ναι βρε βρηκε ανθρωπο να εξιστορησει την ζωη του μεσα σε δεκα πανελ.......αλλα απο την αλλη μηπως πηρε μπρος και η Χινο μαζι με τον Καναμε και εχουμε καταιγιστικες εξελιξεις! bounce bounce bounce Καπως ετσι εκανε και στον πρωτο κυκλο......

    Αλλα για την θυσια....δεν ξερω.....καλα τα λες εσυ αλλα αλλο η Γιουκι, αφορμη ψαχνει να αρχισει παλι τα δεν ξερω, δεν ειδα, δεν καταλαβα.... sFun_banghead2 και να τρεξει στον Ζερο...... Καλα αν δεν αντιδρασει καλα απεναντι στον Καναμε μετα την εξομολογηση του...δεν θελω καν να σκεφτω τι ειναι ικανος να κανει.... :flush: :flush:
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Dropsoa

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by juliet Thu May 27, 2010 7:11 pm

    nina wrote:Ναι βρε βρηκε ανθρωπο να εξιστορησει την ζωη του μεσα σε δεκα πανελ.......αλλα απο την αλλη μηπως πηρε μπρος και η Χινο μαζι με τον Καναμε και εχουμε καταιγιστικες εξελιξεις! bounce bounce bounce Καπως ετσι εκανε και στον πρωτο κυκλο......

    Αλλα για την θυσια....δεν ξερω.....καλα τα λες εσυ αλλα αλλο η Γιουκι, αφορμη ψαχνει να αρχισει παλι τα δεν ξερω, δεν ειδα, δεν καταλαβα.... sFun_banghead2 και να τρεξει στον Ζερο...... Καλα αν δεν αντιδρασει καλα απεναντι στον Καναμε μετα την εξομολογηση του...δεν θελω καν να σκεφτω τι ειναι ικανος να κανει.... :flush: :flush:

    Xα, χα, χα "Ναι βρε βρηκε ανθρωπο να εξιστορησει την ζωη του μεσα σε δεκα πανελ......." lol! αχ γράφεις πάλι γράφεις, τι να κάνουμε αυτήν βρήκε πρόχειρη τώρα που να τρέχει να βρει άλλη και αντε φτου και από την αρχή.
    Εντάξει δεν μπορεί πια να είναι τόσο τούβλο sFun_banghead2, χμ; τι εννοείς; "καλά μπορεί", (βλέπεις γράφω μόνη μου και διαλόγους εχω φτάσει πια σε αυτό το επίπεδο lol! ) αλλά τώρα να τον κατηγορήσει για τη θυσια δύσκολο το βλέπω...για άλλα φοβάμαι οτι θα τον κατηγορήσει, καταρχάς πως έγινε μωρό; έχω την εντύπωση οτι το έκανε ο ίδιος. Κάτσε και θα δουμε, ή θα γελάσουμε ή θα κλάψουμε και αν το έκανε ο ίδιος και πήρε τη θέση του αδελφού της και την δουλεύει ένα χρόνο τώρα οτι αυτός είναι ο αδελφός της, εκεί μπορεί να ψιλοφορτώσει και αν προχωρήσει το σενάριο και φτάσει και στην πρώην όπου αυτή ντυνόταν με φορέματα και τακουνάκια και συνειδητοποιήσει αυτή οτι αυτός την θέλει κατά εικόνα και κατά ομοιώση της πρώην, εγώ εκει φοβάμαι οτι θα έχουμε δράματα..γιατί αν είναι να τη χασει και να σηκωθεί να φύγει υπάρχουν δύο λύσεις ή θα τον σκοτώσει ή θα την αλυσοδέσει. Εγώ προτείνω τη δεύτερη. lol! Τι λες;
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Dropsoa

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by nina Fri May 28, 2010 12:39 am

    Juliet wrote:Xα, χα, χα "Ναι βρε βρηκε ανθρωπο να εξιστορησει την ζωη του μεσα σε δεκα πανελ......." αχ γράφεις πάλι γράφεις, τι να κάνουμε αυτήν βρήκε πρόχειρη τώρα που να τρέχει να βρει άλλη και αντε φτου και από την αρχή.
    Εντάξει δεν μπορεί πια να είναι τόσο τούβλο , χμ; τι εννοείς; "καλά μπορεί", (βλέπεις γράφω μόνη μου και διαλόγους εχω φτάσει πια σε αυτό το επίπεδο ) αλλά τώρα να τον κατηγορήσει για τη θυσια δύσκολο το βλέπω...για άλλα φοβάμαι οτι θα τον κατηγορήσει, καταρχάς πως έγινε μωρό; έχω την εντύπωση οτι το έκανε ο ίδιος. Κάτσε και θα δουμε, ή θα γελάσουμε ή θα κλάψουμε και αν το έκανε ο ίδιος και πήρε τη θέση του αδελφού της και την δουλεύει ένα χρόνο τώρα οτι αυτός είναι ο αδελφός της, εκεί μπορεί να ψιλοφορτώσει και αν προχωρήσει το σενάριο και φτάσει και στην πρώην όπου αυτή ντυνόταν με φορέματα και τακουνάκια και συνειδητοποιήσει αυτή οτι αυτός την θέλει κατά εικόνα και κατά ομοιώση της πρώην, εγώ εκει φοβάμαι οτι θα έχουμε δράματα..γιατί αν είναι να τη χασει και να σηκωθεί να φύγει υπάρχουν δύο λύσεις ή θα τον σκοτώσει ή θα την αλυσοδέσει. Εγώ προτείνω τη δεύτερη. Τι λες;

    Ενοειται την δευτερη......το συζητας;;;!!!! Ασε οι χειροπεδες πολυ θα της πηγαιναν......για να μην πω για τον Καναμε.....η τελεια φαντασιωση Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad

    Με προβληματιζεις ομως με το θεμα του μωρου ❓ Αυτο ακομα δεν το εχουμε λυσει.......Παντως δεν μου φαινεται και τοσο περιεργο αν το επελεξε ο ιδιος να εμφανιστει σαν μωρο, πως αλλιως θα γινοταν ;;; Δεν επρεπε να παρουσιαστει σαν παιδι της Γιουρι και του Χαρουκα;;;; Λες να ηξερε οτι η πρωην του θα μετενσαρκωθει στο σωμα της κορης τους και ηθελε να μεγαλωσουν μαζι;;;;; Που να φανταστει οτι θα του κολλουσε η ρετσινια του ονισαμα!!!! help help help μπερδευτηκα απο μονη μου τωρα!

    Καλα εσυ εχεις φαει σκαλωμα με αυτη την πρωην......αφου ειπαμε μαλλον ηταν η Γιουκι.....μη μου βαζεις και αλλες ανησυχιες τωρα...... :sFun_crazy3:
    anna
    anna
    Vampire Noble Class
    Vampire Noble Class


    Posts : 368
    Join date : 2010-05-10
    Location : Athens, Greece
    Humor : black!!!!
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Dropsoa

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by anna Fri May 28, 2010 2:44 am

    nina wrote:
    Juliet wrote:Xα, χα, χα "Ναι βρε βρηκε ανθρωπο να εξιστορησει την ζωη του μεσα σε δεκα πανελ......." αχ γράφεις πάλι γράφεις, τι να κάνουμε αυτήν βρήκε πρόχειρη τώρα που να τρέχει να βρει άλλη και αντε φτου και από την αρχή.
    Εντάξει δεν μπορεί πια να είναι τόσο τούβλο , χμ; τι εννοείς; "καλά μπορεί", (βλέπεις γράφω μόνη μου και διαλόγους εχω φτάσει πια σε αυτό το επίπεδο ) αλλά τώρα να τον κατηγορήσει για τη θυσια δύσκολο το βλέπω...για άλλα φοβάμαι οτι θα τον κατηγορήσει, καταρχάς πως έγινε μωρό; έχω την εντύπωση οτι το έκανε ο ίδιος. Κάτσε και θα δουμε, ή θα γελάσουμε ή θα κλάψουμε και αν το έκανε ο ίδιος και πήρε τη θέση του αδελφού της και την δουλεύει ένα χρόνο τώρα οτι αυτός είναι ο αδελφός της, εκεί μπορεί να ψιλοφορτώσει και αν προχωρήσει το σενάριο και φτάσει και στην πρώην όπου αυτή ντυνόταν με φορέματα και τακουνάκια και συνειδητοποιήσει αυτή οτι αυτός την θέλει κατά εικόνα και κατά ομοιώση της πρώην, εγώ εκει φοβάμαι οτι θα έχουμε δράματα..γιατί αν είναι να τη χασει και να σηκωθεί να φύγει υπάρχουν δύο λύσεις ή θα τον σκοτώσει ή θα την αλυσοδέσει. Εγώ προτείνω τη δεύτερη. Τι λες;

    Ενοειται την δευτερη......το συζητας;;;!!!! Ασε οι χειροπεδες πολυ θα της πηγαιναν......για να μην πω για τον Καναμε.....η τελεια φαντασιωση Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad


    Καναμε δεμενος στο κρεβατι με χειροπεδες sSig_censored crazy και τα τσουλουφια να πεφτουν μες στα ματια drawling drawling drawling α ρε Νινα, τι με εβαλες να σκεφτω βραδιατικα!!!
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Dropsoa

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by juliet Fri May 28, 2010 9:26 am

    Καλά και εγώ που διαβάζω για χειροπέδες και Κάναμε πρωι-πρωί δεν ειμαι σε καλύτερη κατάσταση wub wub αχ, τουλάχιστον....:sFun_coffeeadd Ακόμα πίνω καφέ να ξυπνήσω και να τα αποτελέσματα... sLo_Iloveyou

    Ναι τι λέγαμε; Α ναι, λοιπόν σκέφτηκα οτι ο Κάναμε αλλάζει μόνος του σε μωρό για πολλούς λόγους:
    1. Το σώμα του ήταν κατεστραμένο και ειχε μεταμορφωθεί σε τέρας ή θα άλλαζε ή θα έτρωγε μία πόλη μαζί με τους κατοίκους και τα κατοικίδια για να επανέλθει...στα φυσιλογικά του (από τους αιώνες παιδιά όλο το πρόσωπο και η σάρκα είναι κατεστραμένη, οπότε προκειμένου να κάνει φονικό).
    2. Μπορεί να ήθελε το δικαίωμα σε μία δεύτερη ζωή και να βρήκε την ευκαιρία (σε συνδυασμό με το πρώτο) ώστε να αποκτήσει και πάλι κάποιο νόημα ξεκινώντας από το μηδέν.
    3. Δεν νομίζω οτι το έκανε για τη Γιουκη γιατί δεν ήξερε οτι θα γεννηθεί αλλά μπορεί να το έκανε για τη Γιούρι και τη Χαρούκα ώστε να πάρουν και αυτοί πίσω το μωρό που έχασαν νιώθοντας συνυπεύθυνος σε ενα φόνο που δεν διέπραξε, οπότε με ένα σμπάρο τρία τριγώνια. Lifting, new life και happy parents.

    A και ξεφορτώνεται και τον Rido γιατί τι να τον κάνει μωρό; αφού ήθελε να πάρει τις δυνάμεις του προγόνου, αναγκαστικά τον καταδικάζει να τον περιμενει να μεγαλώσει και πάλι...lol

    Rido: A τι είναι αυτό το μυξιάρικο που κλαίει συνέχεια; Τι να το κάνω τώρα; Σνιφ, σνιφ, μα τι μυρίζει; sSc_jawdrop3 ΄Γιουρη!!!!!!!!!!! σταμάτα να ξεμουμίζεις τον Χαρούκα και έλα να του αλλάξεις πάνα...ξεμυαλισμένη μάνα... lol!
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Dropsoa

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by nina Fri May 28, 2010 3:36 pm

    anna wrote: Καναμε δεμενος στο κρεβατι με χειροπεδες και τα τσουλουφια να πεφτουν μες στα ματια α ρε Νινα, τι με εβαλες να σκεφτω βραδιατικα!!!


    Ετσι ετσι.....τετοιες εικονες να σκεφτεσαι εσυ και τα σκιτσα θα βγαζουν ματια.......you Know ......
    :in love: :chuckle:

    Juliet wrote:Καλά και εγώ που διαβάζω για χειροπέδες και Κάναμε πρωι-πρωί δεν ειμαι σε καλύτερη κατάσταση αχ, τουλάχιστον.... Ακόμα πίνω καφέ να ξυπνήσω και να τα αποτελέσματα...

    Ναι τι λέγαμε; Α ναι, λοιπόν σκέφτηκα οτι ο Κάναμε αλλάζει μόνος του σε μωρό για πολλούς λόγους:
    1. Το σώμα του ήταν κατεστραμένο και ειχε μεταμορφωθεί σε τέρας ή θα άλλαζε ή θα έτρωγε μία πόλη μαζί με τους κατοίκους και τα κατοικίδια για να επανέλθει...στα φυσιλογικά του (από τους αιώνες παιδιά όλο το πρόσωπο και η σάρκα είναι κατεστραμένη, οπότε προκειμένου να κάνει φονικό).
    2. Μπορεί να ήθελε το δικαίωμα σε μία δεύτερη ζωή και να βρήκε την ευκαιρία (σε συνδυασμό με το πρώτο) ώστε να αποκτήσει και πάλι κάποιο νόημα ξεκινώντας από το μηδέν.
    3. Δεν νομίζω οτι το έκανε για τη Γιουκη γιατί δεν ήξερε οτι θα γεννηθεί αλλά μπορεί να το έκανε για τη Γιούρι και τη Χαρούκα ώστε να πάρουν και αυτοί πίσω το μωρό που έχασαν νιώθοντας συνυπεύθυνος σε ενα φόνο που δεν διέπραξε, οπότε με ένα σμπάρο τρία τριγώνια. Lifting, new life και happy parents.

    A και ξεφορτώνεται και τον Rido γιατί τι να τον κάνει μωρό; αφού ήθελε να πάρει τις δυνάμεις του προγόνου, αναγκαστικά τον καταδικάζει να τον περιμενει να μεγαλώσει και πάλι...lol

    Rido: A τι είναι αυτό το μυξιάρικο που κλαίει συνέχεια; Τι να το κάνω τώρα; Σνιφ, σνιφ, μα τι μυρίζει; ΄Γιουρη!!!!!!!!!!! σταμάτα να ξεμουμίζεις τον Χαρούκα και έλα να του αλλάξεις πάνα...ξεμυαλισμένη μάνα...

    rofl rofl rofl rofl rofl Αυτοι σου οι διαλογοι Juliet ειναι ολα τα λεφτα....... rofl rofl rofl rofl
    Σκεψου το παντως να γραψεις κανενα φικ τυπου παρωδιας......θα μας μαζευανε απο τα πατωματα!!!! :lolipop:

    Η τριτη επιλογη μου φαινεται η πιο συμβατη....αλλα μου εχει κολλησει οτι καποια σχεση μπορει να εχει και η Γιουκι σε ολο αυτο, γιατι οτι κανει ο Καναμε περιστρεφεται γυρω απο αυτην.
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Dropsoa

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by juliet Fri May 28, 2010 3:45 pm

    nina wrote:

    Η τριτη επιλογη μου φαινεται η πιο συμβατη....αλλα μου εχει κολλησει οτι καποια σχεση μπορει να εχει και η Γιουκι σε ολο αυτο, γιατι οτι κανει ο Καναμε περιστρεφεται γυρω απο αυτην.

    M, μπορεί να σκέφτηκε οτι στην πορεία θα τους πείσω να μου κάνουν και μία αδελφούλα, (καλέ κοίτα τι ερωτιάρης που μας βγήκε αυτός!! μόνο αυτό πλάκα-πλάκα τον απασχολεί, όλα για το φουστάνι...) και έτσι να ξαναβρώ και εγώ το ταίρι μου. Για αυτό έλεγε η Γιούρη όταν ήταν να αλλάξει τη Γιούκη οτι ο Κάναμε θα θυμώσει (ε γιατί του πήραν το γκομενάκι πάλι μέσα άπό τα χέρια και τη συνέχεια την ήξερε...θα μείνω μόνος...θα κλειστώ στο φέρετρο κτλ ).
    Ναι γιατί οι Κουράν ζευγαρώνουν μόνο μέσα το σόι (ούτε καθαρόαιμα σκυλιά να ήταν) οπότε το πιο λογικό θα ήταν οτι θα έκαναν στο αγοράκι και ένα ταίρι για την αιωνιότητα,,τώρα από που πήρε αυτή και χάζεψε...μ, έχω την υποψία τελικά οτι τα θηλυκά των Κουράν μία πετρία την είχαν στο κεφάλι...ενώ τα αγόρια (ακόμα και ο Rido πανέξυπνα τα άτοιμα).
    nina
    nina
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 2831
    Join date : 2010-05-17
    Location : My world lalala Kanameland <3
    Humor : Black sarcasm
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Dropsoa

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by nina Fri May 28, 2010 4:00 pm

    Κοιτα ...χαζη χαζη η Γιουκι αλλα στα δαχτυλα τον παιζει τον Κουραν..εμ...λαθος τον επαιζε μεχρι τωρα ηθελα να πω.. sFun_mischieviousbig sFun_mischieviousbig sFun_mischieviousbig

    Αχ αν δεν βγει μασα στο Σαβ/κο η μεταφραση θα λαλησω :[IMG]http://i9
    liaki
    liaki
    Common Vampire
    Common Vampire


    Posts : 151
    Join date : 2010-05-28
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Dropsoa

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by liaki Sun May 30, 2010 11:21 pm

    επιδη ειμαι καινουρια φαν θελω να ρωτησω απο που διαβαζετε τα μανγκα κ αν κυκλοφορουν στα ελληνικα....
    Administration Team
    Administration Team
    Admin


    Posts : 129
    Join date : 2010-05-05
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Drops5black

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by Administration Team Mon May 31, 2010 12:07 am

    zero_4_life wrote:επιδη ειμαι καινουρια φαν θελω να ρωτησω απο που διαβαζετε τα μανγκα κ αν κυκλοφορουν στα ελληνικα....

    Lol ελληνίδα; cheers Καλως ήρθες λοιπόν δυστυχώς στα ελληνικά δεν κυκλοφορούν τα manga μπορείς να τα διαβάσεις στα http://www.mangafox.com/manga/vampire_knight/ και στο www.onemanga.com/Vampire_Knight/ δυστυχώς για ελληνικά ακόμα τίποτα...
    Επίσης μπορείς να τα αγοράσεις στα αγγλικά από το Public στο Σύνταγμα
    liaki
    liaki
    Common Vampire
    Common Vampire


    Posts : 151
    Join date : 2010-05-28
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Dropsoa

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by liaki Mon May 31, 2010 4:21 pm

    ευχαριστω πολυ...αλλα...μενω θεσσαλονικη...παντος κ εδω εχει public αλλα τα εχω βρει κ αλλου...εσεις τ αγοραζετε ή απο τ ιντερνετ?αα κ κατι ακομα....θα βγει τελικα τριτος κυκλος γιατι εχω ακουσει τα παντα.....παντος πριν καμια 5 μερες εμαθα για το vampire knight κ ειδα κ τους 2 κυκλους μεσα σ 1 μιση μερα...χαχα θελω ν κανω κ μια τελευταια ερωτηση επιδη δν καταλαβα καλα...τι ακριβος ειναι αυτη η καταρα για τα διδυμα αδερφια?
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Dropsoa

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by juliet Mon May 31, 2010 4:31 pm

    zero_4_life wrote:ευχαριστω πολυ...αλλα...μενω θεσσαλονικη...παντος κ εδω εχει public αλλα τα εχω βρει κ αλλου...εσεις τ αγοραζετε ή απο τ ιντερνετ?αα κ κατι ακομα....θα βγει τελικα τριτος κυκλος γιατι εχω ακουσει τα παντα.....παντος πριν καμια 5 μερες εμαθα για το vampire knight κ ειδα κ τους 2 κυκλους μεσα σ 1 μιση μερα...χαχα θελω ν κανω κ μια τελευταια ερωτηση επιδη δν καταλαβα καλα...τι ακριβος ειναι αυτη η καταρα για τα διδυμα αδερφια?

    Από το public yes από το internet no, και εγώ σε μία νύχτα χαχα, πάντως χρειάζεται να διαβάσεις και το manga (εαν δεν το έχεις κάνει ήδη). Υπάρχει η ενότητα https://vampireknight.all-up.com/vampire-knight-questions-f30/ όπου μπορείς να μας γράψεις όποια απορία θες (σε ξεχωριστό thread το καθένα για καλύτερη οργάνωση του board και ευχαρίστως τα συζητάμε. Βy the way welcome)...
    liaki
    liaki
    Common Vampire
    Common Vampire


    Posts : 151
    Join date : 2010-05-28
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Dropsoa

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by liaki Mon May 31, 2010 4:33 pm

    xaxa thanks dn t ksera.......k egw thelw n t agorasw liga liga vevaia gt 61 teuxi mazemena tha m vgei mia periousia ; Razz
    juliet
    juliet
    Vampire Knight
    Vampire Knight


    Posts : 5039
    Join date : 2010-05-05
    Location : Deep, deep forest
    Humor : Anytime...
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Dropsoa

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by juliet Mon May 31, 2010 4:36 pm

    zero_4_life wrote:xaxa thanks dn t ksera.......k egw thelw n t agorasw liga liga vevaia gt 61 teuxi mazemena tha m vgei mia periousia ; Razz
    γύρω στα 80 ευρώ για τα 10 volume (το καθένα έχει γύρω στα 5 τεύχη μέσα).
    liaki
    liaki
    Common Vampire
    Common Vampire


    Posts : 151
    Join date : 2010-05-28
    Warning ZoneΚεφαλαιο 61 - Page 2 Dropsoa

    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by liaki Mon May 31, 2010 4:38 pm

    ευχαριστω πολυ!

    Sponsored content


    Κεφαλαιο 61 - Page 2 Empty Re: Κεφαλαιο 61

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 10:49 am